SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań od amatora , jak przejść z redukcji na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Czyli zlewanie na noc mlekiem nie jest konieczne ? Czy to ma jakiś pozytywny wpływ ?

Nie widziałem 1 kg paczek , kupiłem jakieś musli 2 x po 350 g w składzie są płatki owsiane i zbożowe . BTW na 100 g : ww - 60 b - 8 t - 5 , na sniadanko w sam raz chyba :)

Ps : W lidlu jest promocja na wędzone płaty makreli (100g) w ziołach na opakowaniu pisze wysoka zawartość omega 3 :) Kosztuje 3,70 ,w smaku dobra .

Kiedy jeść taką rybe ? Ja o 17 45 jadłem posiłek po treningowy (100g makaronu + 200 g twarogu ) i teraz taka rybke jem , przed snem serek wiejski , może takie rozplanowanie być ?

Zmieniony przez - mateuszkaj w dniu 2012-06-09 17:28:47

Zmieniony przez - mateuszkaj w dniu 2012-06-09 19:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Jak co poniedziałek rano wejście na wage która dalej nie drgnie , wychodzi że za mało jem .

88,4 - jakoś ta liczba mi się podoba i się nie przejmuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
takie zalane dzien wczesniej lepiej beda sie wchlaniac, wedzone produkty 2-3 razy w tygodniu max jadaj, i po treningu unikaj tluszczy a dawaj zrodlo szybkowchlanialnego bialka, czyli chude miesa/ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Wiem wiem , po treningu zawsze jak pierś z kuraczaka z ryżem , a przed treningiem makaron z twarogiem ( owocami lub rodzynki , orzechy , miód ) . Kiedy najlepiej jest spożywać taką rybe może być przed snem zamiast serka wiejskiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może byc przed snem może być w ciagu dnia możesz wymieszać z serem super wchodzi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Dzisaj spróbuje z serem :) A mam takie pytanie czy dobrze robie jedząc 100gram musli + 200g jogurtu o 8 , potem o 9 100 g makaronu +200g twarogu i o 10 na siłownie ? Nie mam jak teraz zmieścić 5 posiłków bo od 14 do 22 pracuje . Można jeść 2 posiłki tak blisko siebie czy lepiej 1 sobie odpuścić ? (duża ilość węgli w krótkim odstępie , to mnie martwi)

Czy poprostu liczy się bilans całego dnia i to znaczenia nie ma ?



Zmieniony przez - mateuszkaj w dniu 2012-06-12 09:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
można lub zjeśc jeden a duży
liczy sie całośc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Mam też pytanie troche z innej beczki , jakie ćwiczenia najlepiej robić dla poprawy kondycji i wytrzymałości ? Chodzi mi najlepiej żeby nie zajmowały one długo czasu tak około 20-30 minut , jeśli ma ktoś jakieś propozycje prosze o pomoc :) Jedyne co mi przychodzi do głowy to HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
no to moze interwaly, kompleksy metaboliczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2483
Interwał 15s sprint , 30 s trucht był by dobry ? Ile trzeba km tak przebiec żeby był efekt ? Z tego co wiem tętno powino wynosić ponad 140 wtedy wytrzymałość idzie do góry .

Dzisaj sie wk***iłem w szkole byłem chciałem wszamać coś na obiad poszłem do north fisha kupiłem tortille z tunczykiem i jak sie okazało shit jakich mało jak dla mnie , mało ryby , ciasto tłuste , porcja jak dla dziecka ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do spr

Następny temat

soki i cukry w nich zawarte

WHEY premium