SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka nurtujących pytań

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Zimna woda lepsza się zachartujesz i nie będziesz chorował

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Zahartujesz przez "h" , a z tym, że zimna to nie przesadzaj, jak się pływa to każda jest dostatecznie ciepła

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Cóż, traumatyczne przeżycia związane z szokiem po pierwszym skoku do zimnej wody na basenie jednak przeważają :D

Odnośnie tego rozciągania, to rozumiem, że 20 minut poświęcać na wszystko, a nie tylko na nogi.. hmm.. ile w takim razie poświęcić samym nogom? :) I jakie robić przerwy między tymi jednominutowymi "seriami" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Siema! Wszyscy ktorzy Ci odpowiedzieli maja racje. Jezeli naprawde zalezy Ci na SW to wszystko przed Toba!
Co do polaczenia treningow z silka to nie ma problemu ale o masie mozesz zapomniec wedlug mnie, mi sie nie udaje. Szczegolnie jak bedziesz trenowal 4 dni w tygodniu. Ale masa nie jest najwazniejsza!
Jezeli masz problem z udem to tez nie forsuj sie za mocno z rozciaganiem bo pogorszysz sprawe.
I coz moge jedynie Ci zyczyc sukcesow i wytrwalosci!

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2022
******lenie o szopenie... ******l ektomorfizm... a zamiast zamierzać
odrazu się zapisz. Przepraszam za ordynarność, ale to niema sensu sie rozpisywać, jakbyś chciał, niema sensu planować treningu, za to sensem jest uświadomienie sobie jakie są Twoje realne wyniki, a poprzez trening w klubie, drastycznie zmieniać swoje wyniki na korzyść. Pozdro

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Nie rozumiem Cię... Pamiętaj! Chcieć to móc! Traktujesz trening na siłowni jako przygotowanie do SW, a trening na siłowni Cię do tego nie przygotuje! Siłownia powinna być wg mnie uzupełnieniem SW(jeżeli SW jest priorytetem). Stary nie ma na co czekać, jak na prawdę zależy Ci na tym sporcie to nie wiem na co czekasz! Przez ten rok na siłowni mógłbyś sporo osiągnąć w sportach walki. Większość "zawodników" nawet tyle nie wytrzymuje, a Ty byś się przekonał czy to sport dla Ciebie. Jest dla Ciebie-wystarczy chcieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
Damian91, trik - Ogólnie to macie rację, ale ja już przerabiałem "wszystko na raz" gdy zacząłem chodzić na siłkę,biegać i uczyć się pływać jednocześnie. Efekt był taki że 3 miechy nie mogłem wyjść z przetrenowania i wreszcie musiałem odpuścić i zajmować się tymi rzeczami po kolei. Więcej tego błędu nie zrobię :-X

Siłka uzupełnieniem SW.. w to nie wątpię, ale SW to jednak aeroby, czyli kompletne przeciwieństwo treningu na masę, który mi całkiem nieźle idzie (9 kg w około rok - z żałosnego 56 kg na 65 kg, czyli wciąż szczupły ale już bez niedowagi i ze znacznie lepszym samopoczuciem :D). Nie będę ukrywał, że zależy mi na masie. Może nie idzie to w parze z SW ani też specjalnie nie pomaga, ale zawsze chciałem być "duży" ;P I nie zamierzam z tego zrezygnować. Bez koksu, oczywiście - trucie się jakoś mnie nie kręci.

Trochę jednak zmieniłem plany - na gwardii od października sekcja początkująca w bjj, boks sobie na razie odpuszczę (a być może całkowicie - w MMA startować nie będę, a póki co pakuję ile wlezie, może się uda jeszcze kilka KG mięśni wrzucić na siebie :p

A co do rozciągania, to postępy marne, tyle, że zamiast podudzi nawalają mnie przy próbie głębszego skłonu pośladki. Echh ;)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2022
No widzisz przetrenowałeś się i wiesz jak nie robić :) Wyrzuć basen... lub chodź sobie 2 razy w miesiącu na basen zamiast siłki... A tak to zajmij sie siłką i wrzuć ze 2 treningi mma... Bo widzisz od samej siłki to aż Cie dupa boli :D Pozdro

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
:p

na basen na szczęście już nie chodzę (na razie..)

biegać też nie biegam (za zimno :P)

na razie tylko siłka i leżenie na d*pie żeby przybrać masy.. plus rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
na bieganie nie jest za zimno
dresy, kalesony/getry, dwie koszulki, polar czapka rekawiczki szalik i furasz

i sie przyjemnie biega zima jak dla mnie, tylko troche inaczej to trzeba robic-jednym tempem ale tak ze jak wybiegasz z domu to stajesz dopiero znowu na klatce

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gry UFC - działające linki + instrukcja uruchomienia

Następny temat

Floyd Mayweather Jr

WHEY premium