SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka moich fotek:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Popieram przedmówcę, naprawdę ładny brzuch. Tak trzymaj:)

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
sylwetka na ktora bardzo przyjemnie sie patrzy trzymaj tak dalej.

zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Przeciętny niećwiczący nastolatek wygląda lepiej. Weź się za michę i konkretne treningi, bicepsu w ogóle nie masz. A w ogóle to wyglądasz jak jakaś dziewczyna. I pas zakłada się na talię nie na klatę - poczytaj o tym.




Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
I WYPEŁNIJ ANKIETE!

ORAZ PODAJ WYNIKI SIŁOWE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Sęk w tym, że to jest DZIEWCZYNA

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1223
No postępy od czasu tych zdjęć co są na 1 stronie widać i to duże
Fajniutka sylwetka, sog

Wszystko albo nic ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Sęk w tym, że to jest DZIEWCZYNA
Sęk w tym, że wypowiedzi moja i Morepowera'a to była IRONIA

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
natalia

Ironia to też rodzaj żeński jakby nie patrzeć. Ehh. swoją drogą to moje wypowiedzi odnośnie sylwetki rebergirl gdzieś już tam były, więc póki co się nie wypowiadam specjalnie, chyba, że autorka wstawi nowe foty[żadna sugestia, gdzie tam].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A ja mimo wszystko jednak sugeruję

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Cóż za śmiałek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolega do oceny

Następny temat

placki z tricem i brzuszek.po 2 miechach na silce.

WHEY premium