SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka moich fotek:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
niewiem jak mam sie pokazac w ubraniach, więc doradzcie mi jak powinny wyglądac te zdjęcia, aby bylo widac zarysy miesni i proporcje ale żeby nie rozbierac sie do bielizny... za wszelkie rady bede wdzieczna;]
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 716
Myślę, że możesz się wzorować na tej pani

https://www.sfd.pl/Jestem_kobietą_:-PP-t144074.html

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nogi za chude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
akurat jesli chodzi o nogi to niechce zeby były grubsze;] teraz wszyscy na nie lecą xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3673
Piłka nożna, ręczna-wysportowana dziewczyna z Ciebie…;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dobra dupcia na materac

ładnie

uroczyście się wyprztykam po niemcu

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 716
"Jaki sport/y uprawiam piłka ręczna, piłka nożna, taekwondo

"akurat jesli chodzi o nogi to niechce zeby były grubsze;] teraz wszyscy na nie lecą xD

co tylko z pozoru może być miłe Jaki kolorek pasa masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
jak na ten wiek , sylwetka miła dla oka no i przedewszystkim pewnie zdrowo czujesz sie w swoim ciele a o to chodzi pozdrawiam !

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolega do oceny

Następny temat

placki z tricem i brzuszek.po 2 miechach na silce.

WHEY premium