SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka moich fotek:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
oj tam ;)

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
dobra, skoro temat sie rozwinal to napisze co mysle...sorry ze to napisze ale..z takimi fotkami to na fotka.pl . Trenujesz? czy sciemniasz. Masz sylwetke przecietnej chudej szesnastolatki. Slowa prawdy i teraz wszyscy konobijcy beda na mnie jechac ale mnie to wali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Niiiiiiiiiiiiieeeeeeee!!!! Wolf!!!! Co ty zrobiłeś AAAARGGGGH! Przecież masturbuję się codziennie przy jej zdjęciach, a teraz nie będe miał już dobrego źródła fot...



















NOT !!!!!!!!!!!

Tak czy siak może nie widac po niej aż tak, że trenuje ale wygląda bardzo dobrze, a to najcześciej wiąże się w jakiś sposób z dbaniem o siebie i w tym wypadku jest to zajmowanie się treningiem. Może nie wygląda zaraz na SUPER wysportowaną, ale wiadomo, że jednym jest to ciężej osiągnąc, a drugim lżej. Proste.

Mogłaby w sumie dac foty w pozycjach technicznych. Pisząc teraz zupełnie serio. Chodzi mi o to, zeby np. zrzuciła z siebie zbędne ubrania i dała foty np. w pozycji bez napięcia, w pozycji typu bicepsy przodem, tyłem itd. I np. za parę miechów możnaby łatwo ocenić czy coś się zmieniło, czy nie. Na nogach, na ramionach, gdziekolwiek. I nie śmiać się....widziałem, ze w eksperymencie dla kobiet takie zdjęcia były własnie wymagane. Nikt jej przecież nie każe zaraz robić striptizu ale żeby było coś widac[na jej poprzednich fotkach w sumie było widać ale...są lepsze i gorsze pozycje dla oceny sylwetki].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
FAIL
U kobiety (poza nielicznymi wyjątkami) mega kaloryfer na brzuchu, wysoki wyrzeźbiony biceps, szerokie plecy, wielkie bary, wystający żyły czy pocięte mięśniami uda nie są pożądane a wręcz przeciwnie! Ja nie powiem by nie było widać.

MOREPOWER nie pisz takich durnot. Bo posądzą mnie o multikonto

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Gwjazdor

No właśnie dziś jeszcze wypowiadamy się mniej więcej po sobie, to jeszcze bardziej rzuci na nas jakieś niepoparte dowodami podejrzenia

A do tego dochodzi jeszcze to, że się z toba jak najbardziej zgadzam, że u kobiety w gruncie rzeczy nie powinno być ZA BARDZO widoczne, że ćwiczy. Może być wysportowana, lekko umięśniona i wyrzeźbiona, ale bez przesady. Obwód ramienia większy niż u przeciętnego faceta, żyły tu i tam nie są pożądane. EHH! Mogłeś mieć inne zdanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Masz sylwetke przecietnej chudej szesnastolatki.

Chyba żartujesz...

No tak, czekamy na foty brojlerów z pizzą na plecach .



No offence, pozdro .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
dziekuje wszystkim za opinie ;)
ja równiez nie chce byc super masywna z żyłami na wierzchu xD chce tylko wyrzezbic sobie ładną sylwetke:) lepsze to niz siedziec godzinami przed tv ;] oczywiscie w najblizszym czasie postaram sie o nowe zdjęcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
I prawidłowe podejście. Nie przesadzać ale coś ze sobą robić.


PS. CZEKAMY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
I nie zwracać uwagi na różne nasze "dziwne" komentarze
Z czasem się do nas przyzwyczaisz

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-11-19 23:01:11

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Ładna sylwetka. Wysportowana kobieta jest jak najbardziej si. Brzuch extra. Teraz tylko na plaże i każdy chłopak twój ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolega do oceny

Następny temat

placki z tricem i brzuszek.po 2 miechach na silce.

WHEY premium