SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka lat ćwiczen;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
niech ci będzie że sie zgodze chodź nie do końca ale nie po 6 latach javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
jej to po 6 latach powinienem wazyc 130 kg i 50 w łapie:)Tylko ze dla mnie to przesada !Najwazniejsze zebym nie wyglądał jak dean999:)wysportowana sylwetka krata klatka widoczna i bic ok 42-3 cm i nie chce nic wiecej!!!!Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
no ale sam pomysl, 6 lat i Tylko 38 w lapce, to jest smiech na sali(bez urazy) ale widzialem wielu tutaj na forum ktorzy po 1-3 latach wygladali o wiele lepiej od Ciebie, jak zaczynales cwiczyc to jakie miales wymiary ? i jak tam u Ciebie z siła ?

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2008-02-27 22:18:03

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
strasznie kiepsko jak na 6lat. to jak tak dalej pojdzie to te Twoje wymarzone 42-3cm w łapce to na 30urodziny moze bedziesz miał wez sie za miche i trening

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2008-02-27 22:55:55

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
ja zaczynalem to waga ok 55 kg i jakies 28 cm zreszta najlepsza ocena dla mnie jest wzrok laseczek:)wiec piszcie co chcecie o telewizorach itd a ja nie marnuje czasu:)jak sie przyłoze to te 41 bede miał na wakacje:)a co nie którzy nigdy nie beda wygladac tak jak ja juz nie mowie o innych:)zreszta:)Mam to co chce brzuszek klatke bic:)poprawie jeszcze troche i bedzie super pozatym byłem w delegacji i teraz nadrabiam dopiero:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
hahahaha wiesz co dla mnie to Ty konkretnie smieszny jestes
po 1 - myslisz ze dobrze wygladasz - a jest choooyowo
po 2 - u mnie niedlugo minie rok a jak narazie masz wieksza lape o 1 cm i brzuch masz lepszy :) ale ja do tego mam jeszce 191 cm wzrostu a moze wiecej nawet nie wiem ale wole zanizyc niz zawyzyc
chce zobaczyc to 41 czy tam ile do wakacji bo jakos w to nie wierze
pzdr.

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2668
No lipka troche, wydaje mi sie że lepiej wyglądam po 5 miesiącach

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Stary sog Jest ok ! Reszty nie słuchaj bo jak zwykle pier..lą. Już widzę tych wszystkich pakerów po kilku miesiącach... Wkur..a mnie to całe towarzycho mądrali !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61
Ćwicze przede wszystkim dla siebie!Pakerzy po 5 miesicach tak oczywiscie powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4260
a rekordy jakie?

EW:]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taki ja ??/?? taki sobie

Następny temat

19 lat - ok. roku cwiczen

WHEY premium