SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij'n'marchewka/ JustBlackBerry (pods. 19)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22796

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
24.10.2013 r.

Warzywa: pomidory, papryka, cukinia, cebula
Płyny: 1,25l wody, 4x zielona herbata, rooibos, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, castagnus

Trening
30 minut intensywnego marszu
+ callanetics

Chyba przez to, że nie jem nabiału i nadrabiam strączkami, jestem nieco wzdęta. Do tego napuchłam także w innych partiach ciała poza brzuchem, chociażby w palcach. Postaram się chyba jeszcze więcej wody pić.


Jutro siłownia, a wszystko jeszcze boli, będzie ciekawie
Szykuję się mentalnie na powrót Saidy, ciekawe czy ochrzanik będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
25.10.2013 r.



Warzywa: cukinia, pomidory, papryka, cebula + pieczarki
Płyny: 1,5l wody, 4x zielona herbata, rooibos, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, castagnus

Trening




1. Tutaj pojawia się pytanie: czy mogę robić wykroki chodzone? Bo mam mały problem z powrotem do pozycji wyjściowej: strasznie się waham i w konsekwencji stawiam nogę bliżej niż powinnam, trudno mi się "wybić" z powrotem, i mam wrażenie, że będą przez to cierpieć kolana
2. Ale fajne ćwiczenie Mam nadzieje, że obojętne czy nachwytem czy podchwytem (wykonywałam nachwytem)? Następnym razem postaram się dołożyć na koniec trochę kg, chociaż i tak było ciężko. Zobaczymy jak będzie
3. Tutaj chyba też uda się więcej
4. Chyba sam szatan umieścił w głowie Saidy myśl o tym, żeby mi te ćwiczenie rozpisać
5. Miałam problem ze zrobieniem nawet kilku powtórzeń "normalnie". Zrobiłam więc tak - bolały tricepsy niemiłosiernie... I tu pytanie: mam robić tak jak tutaj na zdjęciu, czy po parę powtórzeń normalnie?

Ale się rozpisałam

Samopoczucie: Uwielbiam jak boli po treningach Może nie jest to normalne, ale co poradzę Czuję, że coś się dzieje przynajmniej W dalszym ciągu jestem napuchnięta (stwierdzam to chociażby po zacisku pierścionka na palcu). Nie cierpię jakoś specjalnie z tego powodu, ale wolałam napisać dla lepszego poglądu na sytuację.

Jako, że już wykonałam wszystkie dni treningowe z rozpiski przynajmniej raz mogę już trening ocenić
Ocena: super :-) Jak to się mówi, nie ma srania po krzakach, jest ciężko, ale mam nadzieję efektywnie czuję zaangażowanie wszystkich partii ciała i podoba mi się to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to już odpowiadam

Ad. 1 nie, skoro masz problem z normalnymi, to z chodzonymi tym bardziej Pracuj nad poprawnością standardowych wykroków.
Ad. 2 rób nachwytem i dokładaj, dokładaj Mam nadzieję, że ktoś kontroluje technikę?
Ad. 4 mam pakt z samym diabłem
Ad. 5 Rób po parę powtórzeń normalnie i staraj się z treningu na trening zrobić więcej powtórzeń. To nic, że nie mieścisz się w zakresie.

FBW ma to do siebie, że czuje się całe ciało

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Dobra, będę pracować Nad techniką ciągle ktoś czuwa, czuje się jak siłowniana maskotka Dostosuję się do wszystkich zaleceń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
26.10.2013 r.



Warzywa: pomidory, papryka, cebula, bakłażan, cukinia
Płyny: 1,25l wody, 6x zielona herbata, kawa
Suplementacja: brak, bo wyjechałam i domu na weekend i na śmierć zapomniałam o wzięciu ale jutro już nie będzie problemu

Trening

40 minut intensywnego marszu

Poślady płonęły jeszcze po wczoraj, a tu jeszcze te marsze Ale nie ma wymówek, aeroby wykonane
Jutro pomiary, zobaczymy czy dalej zalana jestem wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
27.10.2013 r. DNT



Warzywa: pomidory, papryka, ogórki kiszone, kalafior, cebula, cukinia
Płyny: 1,25l wody, 5x zielona herbata, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, castagnus

Wymiary



Nie mam pojęcia jaką logiką kieruje się moje ciało

Jutro siłownia, a po piątku dupa dalej boli, będzie wesoło
Na moje szczęście wróciła już Saida, więc koniec samowolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
28.10.2013 r.



Warzywa: pomidory, papryka, bakłażan, cebula, cukinia
Płyny: 1,25l wody, 6x zielona herbata, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, castagnus

Trening


+ 20 minut aerobów (bieżnia, maksymalne nachylenie)
+ callanetics


1. Już wyjaśniam czemu takie obciążenie w konkretnych seriach. Pierwsza seria 20 kg - wszystko ok, czułam, że technika jest dobrze. W drugiej serii natomiast zauważyłam, że za bardzo staram się podnosić plecami i się pochylam, zamiast robić przysiad. Nie daję jeszcze rady z tym obciążeniem dobrze technicznie zrobić, więc z trzeciej serii postanowiłam obciążenie zmniejszyć, zamiast klepać niepoprawnie.
2. Pod koniec jest ciężko, ale jak inaczej mogłoby być przy tym treningu
3. Trzęsłam się jak epileptyk pod koniec
4. Ha - moje treningowe osiągnięcie Nie ma mowy, żebym dała radę z 13 kg zrobić 15 powtórzeń poprawnie, więc wg przykazania Saidy zrobiłam tyle, ile dałam rady, czyli 7. Odłożyłam sztangę, ale ona się na mnie patrzyła. Naprawdę. Zrobiłam krótką przerwę i zrobiłam jeszcze 5 powtórzeń
5. Jak to brzuszki

Ps. Zauważyłam, że nie w każdym dniu treningowym napisałam o tych aerobach. To nie dlatego, że ich nie robię, tylko po prostu zapominam napisać. Aeroby są po każdym treningu siłowym

Zmieniony przez - JustBlackBerry w dniu 2013-10-28 18:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Laska, dokładaj do przysiadu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
mimo tej kulejącej jeszcze techniki?
może spróbuję sztangę trochę niżej położyć, wtedy może będzie mi lepiej utrzymać się prosto

Zmieniony przez - JustBlackBerry w dniu 2013-10-28 19:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nagraj mi filmik, ocenimy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hawarzyca - DT (start s. 3)

Następny temat

Kij'n'marchewka/ Miodowa (pods. 13)

WHEY premium