SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy aeroby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Witam zauważyłem od pewnego czasu że mi się brzuszek zwiększa i postanawiam zrzucić coś :) I mam takie pytanie kiedy wykonywać aeroby chodzę na siłownie w :

Pn-15;30
Wt-13;45
Sr-wolne
Czw-15;30
PT-13;45

Waszym zdaniem kiedy w jakie dni powinienem robic aeroby przed treningiem , po treningu , a moze w dniu wolne od siłowni :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Właśnie od jutra zaczynam biegać bo wcześniej nie miałem czasu i biegam żeby coś tłuszczu zrzucić a po dziesiątym jedziemy juz dieta na mase z suplami cos tam moze ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
w dnt
od aerobów nie zrzucisz brzucha tylko od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
Dodam że diete mam bo zawsze zapominam dodać tego . W dnt ale przed czy po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
dnt-dzień nietreningowy

chyba, że masz lekkie treningi to możesz robić nawet po nich.

Zmieniony przez - Kamil1238 w dniu 2012-07-14 21:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3863
a ok sorry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
Kamil1238
w dnt
od aerobów nie zrzucisz brzucha tylko od diety.


jasne bo przeciez jak sie nic nie ruszał a teraz zacznie to nic nie schudnie nic....wierzysz w takie brednie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3289
od zarania dziejów najlepsze efekty osiąga się robiąc aeroby z rana na czczo, a w jakie dni? nawet codziennie :) a dlaczego? a to odsyłam do fachowej literatury MD, SDW itp...

Dziennik treningowy i żywieniowy http://www.potreningu.pl/profil/bylaczek 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
sdw itp czyt. kif nie nazwal bym fachowa literatura

areoby na czczo sa dobre??? hmmmmm? tylko pod jakim wzgledem? bo oprócz spalaniu tluszczu, na pewno nie uchronia nas od gubienia ciezko wypracowanej masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Crazy_Thug
od razu mu cała masa ucieknie od aerobów na czczo . W takim razie ludzie na LG nie mają mięśni.


Zmieniony przez - Kamil1238 w dniu 2012-07-15 21:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie chce byc niemiły ale nie wiem czy jestes taki glupi czy tylko udajesz

szkoda mi czasu na denne, glupie i nic nie wnoszace dyskusje. pozdrawiam

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2012-07-15 21:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3289
Crazy_Thug
sdw itp czyt. kif nie nazwal bym fachowa literatura

areoby na czczo sa dobre??? hmmmmm? tylko pod jakim wzgledem? bo oprócz spalaniu tluszczu, na pewno nie uchronia nas od gubienia ciezko wypracowanej masy miesniowej


zwał jak zwał (kifa akurat nie wymieniałem podałem wyłącznie MD i SDW), a w dobie dzisiejszej suplementacji można robić cuda, wiec aeroby poranne nie musza oznaczać utraty masy mięśniowej, chociaż i tak będąc na redukcji nie da się spalać wyłącznie tłuszczu.

Dziennik treningowy i żywieniowy http://www.potreningu.pl/profil/bylaczek 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Dlaczego nie warto chodzić na siłownie?"

Następny temat

Wisiorki

WHEY premium