SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kettlebell swing

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
rion 10 tak zapytam wypadly Tobie kiedys kettle z reki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
he he żeby to raz. Choć zawsze jak robię ćwiczenia dynamiczne to staram się aby nikt koło mnie nie stał bo bezpieczeństwo przede wszystkim. Choć raz prawi trafiłem sztangą przy zarzucie kolesia co zamiast trenować patrzył się w facebooka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bratu wypadł talerz z ręki prosto na palca stopy i skończył z gipsem Trzeba uważać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Przy ciężarach bardzo łatwo sobie zrobić krzywdę, a mam na siłce takich ancymonów co bez zacisków rwania czy zarzuty trzaskają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6652
u mnie na starej silce w ogole nei bylo zaciskow, juz o kettlach nie mowiac haha :D
Jeszcze z mikrocyklami - ile myslicie, ze powinienem trenowac takim planem , jaki wyslalem? 12 tygodni badz 10 tak jak wczesniej bez zadnej przerwy czy np 4 tyg treningu, 1 tydz deload, 4 tyg treningu i 1 tydz deloadu ? A potem po 10tyg jak juz chce robic dynamike to cos w stlyu:

a)
power clean
swing jednoracz
snatch kettlem

da rade? przykladowo raz w tygodniu dynamika i 2x sila czy lepiej pomieszac to ze soba? moglbym tez 1x sila 1x dynamika silownia 1x plyometria, sprinty

Lubie miec zaplanowane wszysstko, stad pytania tak wybiegajace w przyszlosc ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
rion10
Przy ciężarach bardzo łatwo sobie zrobić krzywdę, a mam na siłce takich ancymonów co bez zacisków rwania czy zarzuty trzaskają



Zarzut kiedyś robiłem bo zacisków nie mieliśmy na siłowni

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
zlatan07
u mnie na starej silce w ogole nei bylo zaciskow, juz o kettlach nie mowiac haha :D
Jeszcze z mikrocyklami - ile myslicie, ze powinienem trenowac takim planem , jaki wyslalem? 12 tygodni badz 10 tak jak wczesniej bez zadnej przerwy czy np 4 tyg treningu, 1 tydz deload, 4 tyg treningu i 1 tydz deloadu ? A potem po 10tyg jak juz chce robic dynamike to cos w stlyu:

a)
power clean
swing jednoracz
snatch kettlem

da rade? przykladowo raz w tygodniu dynamika i 2x sila czy lepiej pomieszac to ze soba? moglbym tez 1x sila 1x dynamika silownia 1x plyometria, sprinty

Lubie miec zaplanowane wszysstko, stad pytania tak wybiegajace w przyszlosc ;D







Trenuj dopóki są efekty. A z tym bywa różnie-czasem progres wyczerpuje się po 6 tyg a innym razem po 10.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czasami mam wrażenie ze ludzie nie wiedza co pisza , lub pisza ale jeszcze nie sprawdzili czy dadza rade
@
a)
power clean
swing jednoracz
snatch kettlem
3 dynamiczne KONIE ! z czego Jestes zrobiony ? z adamantium ?
powedz ze jeszcze w seriach , najlepiej 5x5
POWODZENIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Deload za często też nie jest dobrym pomysłem bo musisz mimo wszystko jakiś czas trenować planem zanim się wkręci. Ewentualnie co 4-6 tygodni jakieś małe modyfikacje planu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
KEBUL74
czasami mam wrażenie ze ludzie nie wiedza co pisza , lub pisza ale jeszcze nie sprawdzili czy dadza rade
@
a)
power clean
swing jednoracz
snatch kettlem
3 dynamiczne KONIE ! z czego Jestes zrobiony ? z adamantium ?
powedz ze jeszcze w seriach , najlepiej 5x5
POWODZENIA !


Pewnie jakimś małym obciążeniem da radę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan pod mase, sile

Następny temat

Dobór planu treningowego + dieta

WHEY premium