SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaptury

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
wez sie ogarnij pajacu z podstawówki to ty jestes z tym swoim profilem to weź sie wogole schowaj i nie ucz mnie o siłowni bo przez takich jak ty baranów to to forum jest czasem bezuzyteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
hehhehehe wielki kozak sie znalazl.sam masz profil wy.***any.polowa uzytkownikow tego forum mogla by powiedizec o twoim to samo.z kazdym twoim postem utwierdzam sie w przekonaniu ze jestes wiekszym leszczem

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
mój profil jest nie aktualny a co do ciebie to nie chce mi sie juz z tobą kłócic ale facet spotkałem takich jak ty juz nie raz a leszcz to sie spaprał cieciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
połowa uzytkowników moglaby tak powiedziec ale ty nie bo 63kg na wadze to mój brat młodszy ma ktory i tak pewnie by cie zgnoił jakbys go spotkał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
niechcialem tego robic bo mam troche kultury ale sam zaczoles flecie,wiec sram na ciebie,twojego niedo***anego brata,zreszta jak ojca i matke.jestes totalnym palantem przez ktorych ten sport schoddzi na psy,ktorzy aby szpanuja ile maja w bicu a wszystkich ktorzy maja choc o 0,5 cm maja za nic.a co do tego jaki jestes w rzeczywistosci to tez mam duze watpliwosci.pozatym piszesz ktorys raz z kolej ze niechce ci sie gadac z eman to zamknij pysk i siedz cicho,i naucz sie edytowac posty.ja koncze ta durna rozmowe z toba bo nie jestes nawet godzien mojej uwagi,pozatym nie chce dostac bana za rozmowe z takim bananowcem jak ty,wiec nie licz ze juz odpisze na twoje przechwalkowe posty.naaaara

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
wali mnie czy odpiszesz czy nie a to ty napisałes szkoda słów i dalej mi tu pierd... wiec sie wal na cyce cieniasie a ten sport schodzi na psy jak takie cioty sie wypowiadają i dają komus wogole rade a ch...a sie znają nara pozdrów ojca i gołębie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
moment moment Panowie, ja np.robie szrugsy hantlami 30kg po 15 powtorzen a z kolei na bramce mam zalożone 80kg i kumpel jeszcze staje 80kg i robie 10 powtorzen a wiec calkiem mozliwe ,jutro sprawdze zrobię szrugsy z ciezarem na gryfie 140-150kg i powiem Wam czy da rade.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
nie musisz nic udowaniac bo zaraz cie zjadą ze i tak nie dasz rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Sluchaj marian nie cwaniakuj bo k***a myslisz ze nas w h**ja zrobisz. Tak naprawde to najwidoczniej gowno wiesz o tym sporcie.

Na dalsze twoje dziecinne zarzuty takie jak, ze biore w martwym 50 kg nie bede poprostu odpowiadal, szkoda mi na ciebie slow.

Dodales az 9 postow- czego to jest dowodem?- tego ze tylko winni sie tlumacza. A co do profilu to tak wlasnie myslalem, ze powiesz ze jest nie aktualny.

Jestes zalosny tyle ci powiem.
A link do atlasu dalem ci po to zebys w koncu do niego zajrzal a nie p***lil bzdetow.

Dobra koncze ta bezsensowna klotnie mimo ze to nie ja ja zaczalem bo sie zaraz posypia banany.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
jak ci szkoda odpowiadac to po ch** baranie wogole tu piszesz pałuj sie a co do kulturystyki to nie bedziesz mnie uczył leszczu sam se w atlas patrz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy z bicepsem?

Następny temat

Do nieudanego powtórzenia.

WHEY premium