SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaptury

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
heheh no wlasnie tez mi sie zdaje ze cos wkreca.w zyciu tez nieslyszalem ze kaptury to najwiekszy miesien,wrecz przeciwnie,jest to jedne z mniejszych miesni
a co do krazenia barkami podczas robienia szrugsow to podobno nie jest to dobra technika,latwo o kontuzje.wystarczy wznosy z przytrzymaniem w szczytowym momencie

Zmieniony przez - gamer66 w dniu 2006-03-14 18:08:51

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
to widocznie wy sie ch**a znacie i tyle wam powiem a ty jezeli robisz kaptury 20kg na sztadze to masz problem widocznie a na martwy pewnie tez z 50 zakładasz jezeli są najmniejszym miesnie to gratuluje głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
no i po co mi dałes ten atlas widocznie znam go lepiej niz ty kaptury to(miesień czworoboczny czesc górna, dolna, środkowa, miesien rownoległoboczny i dźwigacz)m jak widac na tych rys tak jak mówiłem biegnie od szyi przez pół pleców ku prostownikow wiec jest chyba duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
na kaptury proponuje tzw. batmanki 3x12 i luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
co ty piep.szysz marian11.szkoda slow

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
dobra weź sie nie odzywaj bo mi ciebie szkoda jak słysze co ty wogole do mnie piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Kaptury to przecież tylko GÓRNE aktony mięśni czworobocznych:> więc może Tobie Marian chodzi o całe czworoboczne nie?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1670
tak ale moim zdaniem na kaptury składają sie czworoboczne bo są nie tylko z przodu ale i z tyłu je widac u niektorych oczywiscie pewnie u tego co sie tak pluje ich nie widac wiec niech mi tu bzdrór nie gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
heeh czlowieku tylko twoim marnym zdaniem.a pozatym to dawno z kims takim niegadalem.wez spojrz jeszcze raz na te swoje wypowiedzi i zapisz sie do podstawowki.p.s.jak mozesz slyszec to co ja do ciebie pisze

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no kaptury widać z przodu, a z tyłu kaptury stanowią tylko górną część tego mięśnia dużego - czworobocznego. Dobra - macie po SOG'u na zgodę koniec tematu

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy z bicepsem?

Następny temat

Do nieudanego powtórzenia.

WHEY premium