SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaptur

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
Przeciążyłem ostatnio na treningu kaptur , lekarz zapisał leki przeciwbólowe jakieś relaksujące mięśnie i kazała robić ciepłe okłady co 8 godzin przez 20 minut , dał 5 dni wolnego od treningu.Pytania:

1.Jak wezme gorący prysznic i ustawie sie tak żeby woda leciała na skontuzjowany kaptur to coś pomoże ?

2.Moge robić normalną rozgrzewke , wymachy ramion etc czy raczej nie?

3.Dobrze byłoby zrobić jakiś ćwiczenia rożciągające na ten kaptur i jak tak to jakie?

4.Ma ktoś jakieś uwagi żeby przyśpieszyć regeneracje owego kaptura?

Z góry dziękuje , Kacper.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Nie rozumiem - byłeś z problemem u lekarza i on Ci przedstawił jak masz dalej postępować (sam to napisałeś). On lepiej zna twój przypadek, bo Cię zbadał i wystawił Ci właściwe zalecenia. Jak miałeś jakieś wątpliwości trzeba było zapytać :P (wiem, też zawsze mi się pojawiają po wizycie - za gapowe się płaci).
Radzę stosować się do tego, co Ci lekarz zalecił i nie kombinować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
Stosuje sie do zaleceń lekarza poprostu chciałem sie dowiedzieć czy moge jeszcze coś zrobić żeby sobie pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wszystko zalezy od tego co oznacza owe przeciazenie.
naciagniecie, naderwanie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
Raczej naderwanie , i jakby mnie boli w okolicach mięśnia dzwigacza łopatki chyba , może pomógł by coś kołnierz ortopedyczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nieee:) kolnierz to zlo. dodatkowo oslabi miesnie, stosuje sie w szczegolnych przypadkach.
mozesz kupic termofor i stosowac oklady by miesien przegrzac troche, pod warunkiem, ze nie ma stanu zapalnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42749
Dzięki za rady Tomek zakupie ten termofor jak najszybcej !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy przy redukcji

Następny temat

Problemik

WHEY premium