SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer na gwiazdkę, czy może być lepszy prezent :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 194 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4983
shadow78
Na stronie biegu masz też profil trasy:) Około 9 km lekki podbieg - jakieś pewnie 30m w górę i końcówka od 17 pnie się w górę, będziesz mieć ubaw.

Ja bym oszczędzał siły na tą końcówkę i pobiegał trochę podbiegów przed:)


Fakt, przeoczyłem to wcześniej, że jest profil wklejony.
Co do reszty to nie pocieszyłeś mnie za bardzo, mimo, że wiem jak trasa wygląda to usłyszeć, ze będzie cięzko jakoś inaczej przemawia do mnie wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Jakby miało być łatwo, to po co biec? :)

Po prostu nie spal się na starcie, chociaż profil aż kusi żeby polecieć na początku z górki szybko, a potem umierać od 9 km... Na 21 km potrzebna jest strategia:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 194 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4983
shadow78
Jakby miało być łatwo, to po co biec? :)


I nie będzie łatwo ....
Są dwie opcje:
1. Ta, na którą liczę - problem z butami...
2. Zapalenie kolana.

W poniedziałek pojawiły się pierwsze bóle w lewym kolanie, ale dopiero po 8-9km. Dziś już po przebiegnięciu 2km zaczęło boleć, doleciałem do 8km licząc, że może nie rozgrzane, może rozbiegam. Niestety.
Podobnie było w zeszłym roku. Okazało się, że coś nie tak było z butami. Nie pomogły żadne maści proszki na zapalenia a dopiero kupno nowej pary butów. Liczę, że teraz będzie to samo bo podobny ból w tym samym kolanie, bo jak nie to ze startu nici.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Mamy swoje lata, kolana mogą boleć... U siebie zauważyłem, że jak się tym nie przejmuję, to przechodzi po kilku kolejnych wybieganiach (naturalnie nie polecam takiej strategii).

Stopy stawiasz równolegle do siebie, czy rotujesz na zewnątrz lub do wewnątrz? Ktoś mi kiedyś powiedział, że to może być przyczyna bólu w kolanach.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 194 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4983
Stopy w trakcie biegu na pewno nie układają się równolegle. Lewy but czasami obciera mi wewnętrzną część prawej kostki, szczególnie gdy jestem już podmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
tzn jestes sliders :) slizgacz :) zobacz podeszwe buta ,gdzie jest wytarta ..od srodka czy od zewnatrz to 1 2 bardziej pieta czy przod , typ kamasza ma b wielkie znaczenie bo jak jestes pronator a masz neutrale albo co gozej buty dla supinatora to krzywde sobie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 194 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4983
KEBUL74 w obu butach mam starte zewnetrzne, tylne czesci piety, z czego w lewym jest to bardziej widoczne niz w prawym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
starta pieta czyli biegasz z piety zewnetrzna strona szyli supinator teraz ... zabawa model i marka jak masz buciory dla pronatora to poglebiasz problem . 1 rada dobry sklep i ktos kumaty kto dobierze buta ja sprawdzilem kilkanascie par moze i wiecej ... dostawalem buty 10 min na biezni i czy pasuja czy nie ... but masz czuc ma byc wygodny ma CI pomagac jak cos jest nie tak wybierasz inny , ja dreptam w 1 modelu bo mi pasuje inne to za wazkie pieta sie slizga uczucie uciekania stopy ... temat rzeka jescze wysokie czy niskie podbicie ,ja mam b wysokie wiec mam kusziony jestem tez supinatorem wiec mniej modeli , wszystko ma znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Nie chcę Ci robić bałaganu w dzienniku - wkleiłem u siebie - zobacz, jak badają stopę w pewnym sklepie:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 194 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4983
czytałem właśnie, lepiej powiedz gdzie takie badanie można zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praga w pażdzierniku-Evls Prague Pro-gratisowe bilety !!!

Następny temat

Otyłość brzuszna

WHEY premium