SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
Właśnie chciał bym sobie wyrobić rzeźbę chodzi mi tu tylko o brzuch jestem szczupły ale chciał bym cieć dobrze wyrzeźbiony brzuch i moje pytanie brzmi czy a6w będzie dobre a jeśli tak to co po 42 dniu ?
Czy zdążył bym do wakacji chociaż żeby było nie super ale żeby zaczęło być widać mięśnie
Wiek:15 lat
Waga:62kg
Obwód w tali:76cm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
żeby dojść do 42 dnia a6w trzeba mieć dobrze wytrenowany brzuch pozatym ćwiczenie go codziennie nie jest dobrym pomysłem, ćwicząc brzuch budujesz jego mięśnie , rzeźbisz aero+dieta, a czy zdążysz do wakacji zależy od twojego samozaparcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 237 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5330
Chłopie co ty chcesz rzeźbic, zacznij porzadnie jeśc bo cie wiatr porwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
zdążysz, do wakacji 2014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262
@krzysiek21 Jeść to ja akurat jem dużo ale ja też dużo biegam jeżdżę na rowerze i na rolkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
jak mowisz ze jesz duzo to ja powiem inaczej, jedz madrze :D jak dojdziesz chociaz do 30 dnia a6w to wtedy zaczniesz sie martwic co dalej bo wiekszosc osob odpada przy ok 9dniu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
a6w to syf, cwiczenie miesni brzucha codziennie jest poronionym pomysłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
poszukaj sobie 12 minutowy abs na youtube i to cisnij mi po miesiacu juz sie uwidoczniły miesnie

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
abs 2 sproboj moze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij ankiete działu, i zrzut odżywiania, bo trudno w ciemno pisać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2262
2 tyg na tym :


Po 2 tyg :



Ja przez 2 miesiące straciłem na brzuchu dużo fatu i nawet nawet widać miesnie .

Zmieniony przez - Revio w dniu 2013-03-28 06:11:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa .

Następny temat

4 pytania

WHEY premium