SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer, dolna część klaty

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Moja przygoda z silownia dopiero zaczela sie jakos rozwijac jak znalazlem w necie strone www.sfd.pl a potem www.kulturystyka.pl/atlas/ przez luty zeszlego roku jeszcze robilem wszystko na oslep ale od marca zaczalem jako taki trening, kwiecien maj, czerwiec juz byl w miare dobry trening 2-3 razy w tygodniu i na wakacje mialem taka sylwetke. Najpierw robilem cos a'a FBW ale od kwietnia zaczalem splitem, od konca kwietnia poczatku maja zaczalem przerabiac stosowany przeze mnie wtedy ABS2 i tak powstal moj trening na brzuch. Zdjecia wlasnie z tamtego roku z konca roku szkolnego i poczatku wakacji. Przez wakacje robilem splita mase juz nie tak intesywnie brzuch bo na miejskiej silowni nie bede sie bawil ze skarpetkami Zaczal sie rok szkolny zlamalem noge i tak w sumie znowu powrocilem do silowni od lutego. Luty, marzec zrobilem sile, teraz znowu zaczalem splita mase. Oczywiscie od momentu znalezienia tych stron duzo czytalem i sie doksztalcalem, przede wszystkim tutaj i za to dziekuje sfd ze dalo mi ta wiedze :)

Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj zebys nie dawal sobie ciemnoty wciskac, zakoncz A6W zacznij ABS 2 i pozadne FBW na mase a nie tylko na dol klatki

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale zobacz, mam 16 dzień A6W i widzę efekty! Robi się obwód, niedługo się pokratkuje (to tylko kwesta czasu) a jak skończę i nie będzie rewelacyjnych efektów to zacznę te 2 techniki co wyżej napisałeś. Naprawdę po ćwiczeniach czuję ból a podchodząc do lustra każdego dnia robię się coraz bardziej "napalony" na A6W ;). Czyli trenowałeś 4 m/cy na kaloryfer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Na to wychodzi tyle ze ja nie palilem a masowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
ja po 38 dniach miałem już kaloryfer!!

Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
tak wyglądałem wcześniej

http://img111.imageshack.us/my.php?image=maswa005cg1.jpg 

Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 618
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Moze i cipki poleca na twoj brzuszek jak bedziesz lezal i mocno spinal brzuch i udawal za***istego, ale watpie ze rownie dobrze je widac jak stoisz.

Pozdro dla tych ktorzy z sezonowcow stali sie stalymi bywalcami silowni, a nie zachwycali sie miesniami co dopiero odkrytymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 939
19michal93 cos ci nawet sutki od tej A6W sie poprawily hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
Miarru

ALe fakt, łapy też poszły w góre

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krótko mówiąc, A6W to jest zbawienie, mam 18 dzień a już widać efekty !! Michał, czy ten efekt tylko dzięki A6W czy dokładałeś do tego inne ćwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w - pytanie

Następny temat

Boks

WHEY premium