SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 822396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
W RIBBF sędziowie sędziują podopiecznych, sprzedaja im saa itp. Sam byłem świadkiem jak przed wyjściem lasek sędzia wpada do szatni, pokazuje na pewną laskę i mówi: "don't worry, you will get it". A potem poszedł na krzesło sędziować:) norma. Pamietam z połowa zawodników wtedy sie ubrała i wyszła XD a ;aska oczywiście wygrała :D


Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 4/28/2019 2:28:19 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
To są legendy sceny-powinny wszystkie iść do szefa zawodów i konkretnie zgłosić ten fakt-kto dokładnie i co powiedział do kogo.

Jakby wtedy to rozwodnili,pisać dalej- a tak krąży kolejna legenda


Podobnie z Tomkiem-jak już mu było wszystko jedno-złożyć protest,konkretny i na jakiej podstawie ..

Ale to trochę dla mnie niepoważne-bo na tej zasadzie jest legenda Mike Menzera,że powinien wygrać z Arnoldem w 1980 roku a był dopiero 4.

Podobnie tu-Tomek był piąty a ma pretensje do gościa z 2 miejsca,a zawodnicy z 4 i 3 ok?
Dlaczego oni nie protestują?,nie zgłaszają protestów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
Takie czasy, teraz świat opiera się na internecie i hejcie. Kiedyś tego nie było, ale za to na wyniki zawodów czekało się miesiąc, aż wyjdzie nowy numer czasopisma, a na zdjęciu była tylko pierwsza trójka zawodników.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 15449 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388618
Póg mo thóin
W RIBBF sędziowie sędziują podopiecznych, sprzedaja im saa itp. Sam byłem świadkiem jak przed wyjściem lasek sędzia wpada do szatni, pokazuje na pewną laskę i mówi: "don't worry, you will get it". A potem poszedł na krzesło sędziować:) norma. Pamietam z połowa zawodników wtedy sie ubrała i wyszła XD a ;aska oczywiście wygrała :D
o


Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 4/28/2019 2:28:19 PM


o ribbf nie musisz mi pisac, bo znam od strony widza jak i zawodnika i irlandzkie ifbb to zawod na calej lini, ja tam swoje widzialem i przezylem, tak mnie to odrzuca, ze nawet nie chce mi sie jezdzic ogladac tego ustawionego badziewia a historii zawodnik-sedzia to znam tyle,ze ksiazke bym mogl napisac

masti - chodzilo brusowi o to,ze piechowiakjest windowany na sile a zawodnicy 3,4 powinni byc wyzej on startuje tam od 16lat i ma wyj**ane na wlodarzy a reszta boi sie otworzyc jape,bo zaraz ich pogonia dla ciebie to te,jest normalne, ze ifbb , jako jedyna federacja ,nie pozwala startowac nigdzie indziej? pobanowaliod groma dobrych zawodnikow a inni nawet nie chca tam startowac albo sa niedopuszczani, kazdy wie o kogo chodzi wystarczy poczytac tu na forum. tragedia i chec nachapania sie kasy, federacja nie jest tam dla zawodnika, tylko dla zarobku...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Wiem o kogo i o co chodziło -tylko ,że tak to można o każdym z czołówki napisać.

Rywalizacja w sporcie jest między zawodnikami a nie między zawodnikiem a sędziami.

Piechowiak odniósł kilka sukcesów na zagranicznych zawodach-oczywiście można zaraz zarzucić,że obsada była słaba itp.

A wystarczyło także tam pojechać,choćby jako kadra B na własny koszt i tam powalczyć.

Poprzednio się mówiło,że jak z Olimpu to mają fory,jak od Słodkiewicza to mają fory,jak od Iksińskiego to mają fory.


Tylko warto wziąć pod uwagę,że ci co sędziują,zawodnicy i trenerzy-wszyscy się w jakimś stopniu znają,czasem współpracują itp

Nie ma nikogo z innej planety :)


Co do zakazu startu w innych federacjach-w IFBB ma to sens z prostych powodów:

-wytypowana kadra jeździ na zawody zagraniczne gratis-związek im to opłaca -koszty nie są małe przelot hotel,opłaty itp

-utytułowani zawodnicy dostają stypendia,mają też różne szkolenia,obozy itp gratis


Trochę nie fair byłoby,by startowali w innych federacjach,mając tu takie bonusy.

Porobiło by się jak z piłkarzami-grają w klubach zarabiając miliony a tu nagle ich ciągną za grosze na jakieś mistrzostwa Europy i świata :)

I potem grają jak grają-na 30 % :)



Jest też inna sprawa-wielu polskich kulturystów próbowało sił na zawodach innych federacji,gdy mieli bany w IFBB i jakoś wrócili z powrotem do IFBB-to chyba też bardzo wiele mówi?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Wszędzie chodzi o kasę tylko w mniejszym lub mniejszym stopniu. Różna wysokość opłat wpisowego w zależności od federacji. Np. Podobno w NACu jest wypasiony bufet, backstage itp, ale jaki prestiż ma ta federacja? Czy zawodnicy maja właśnie szkolenia, seminaria i przejazdy/przeloty na MŚ za free? Nie słyszałem, ale za to mają nagrody lepsze za podium niż w IFBB. Można tak wyliczać i porównywac bez końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
IFBB jest od zawsze na świecie, wiadomo, że inne federacji muszą czymś zawodników przyciągnąć, więc mniejsze wpisowe, lepsze nagrody itp, IFBB żeby zatrzymać zawodników u siebie daje bany na 2 lata za odejście. Do tego ogólny upadek czasów, fejk w sieci, moda na hej i tak koło się zamyka. Wieloletni zawodnicy wylewwaja swoje zalety w sieci nie szczerze wulgaryzmów zamiast pisać formalne wnioski itp. Temat rzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5423 Napisanych postów 15449 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388618
wklejajac te foto chodzilo ci o boreckiego? on przeciez wygral karte pro w npc rok temu w limeryku a nie jakies smieszne elite pro i startuje juz niedlugo w ny pro z prawdziwymi prosami..
juz tez byla mowa o zwiazku jak chcieli 20k pln za karte pro, z jakiej racji tyle szmalu mial zawodnik placic zwiazkowi 20tysiecy zlotych, skoro karta to jest bodajze 500 dolarow? stuglik z tego co pamietam, placil cale 300eu a od terminatora i kogos tam jeszcze 20k chcieli wyzebrac?


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 28/04/2019 18:38:31

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
Miał bana w amatorskim IFBB za doping, fanom powiedział, że odpoczywa przez 2 lata od startów i dokłada masy przez ten czas. Przypominam, że ban w IFBB to właśnie 2 lata. Teraz wyjdzie jako zawodowiec w IFBB Pro w kat. Classic physique, za 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Jeszcze Karol zadebiutuje w NY.

Ale jedna sprawa jest bardzo widoczna-przez te podziały kulturystyka straciła dużo kibiców i sponsorów.

Sami kulturyści często wstrzymali się od startów,by zobaczyć,gdzie teraz będzie im lepiej wystartować.

Bo powiedzmy jasno-IFBB Pro ma swoje typy sylwetek a europejskie IFBB ma swoje-co widać po zawodnikach,którzy wygrywają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nick Scott Ifbb Pro

Następny temat

Profesjonalne natryskowe brązowienie zawodników pistoletem elektrycznym.

WHEY premium