SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 821583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
zacna rycina milordzie

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1964 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731719
Noo calkiem nie zle. Sylwetka i twarz oki. Tylko to tlo katastrofa, psuje odbior calego rysunku. Mogles albo nic nie robic, albo sie bardziej postarac bo tak to wyglada jakby lezal na sianie.. hehe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
mówią że Kai gej...czy bi... ale może taki jest albo musiał dorobić, ja doceniam tego zawodnika w dodatku sam Kai świetnie rysuje i będzie dla mnie inspiracją i motywacją :)
a faktycznie mogłbym to wygumkować, tyle miesięcy już to leży w szufladzie, dzięki :) !

Zmieniony przez - dzik w dniu 2013-10-03 09:41:03

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
już kilka razy broniłem Kaia w tej kwestii i będę powtarzał to do zarzygania. Zajmujcie się ludzie własnymi sypialniami. A jak coś nie pasuje to nie oglądajcie linków gdzie osoba X robi coś dziwnego z osobą Y czy przedmiotem Z.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
właśnie w tym tonie była moja wypowiedź, jak najbardziej popieram zdanie powyżej, a właśnie może ktos gdzieś doszukał się prac stworzonych przez Kai'a ?

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1964 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731719
,,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Ciekaw jestem jak Kai wyglądał 2-3 dni po zawodach Mr.Olympia , starał się bardzo na tej scenie ale coś schrzanili w przygotowaniach , dla niego chyba o dzień , dwa - za wcześnie zawody były... Reklama Carnivora - przedurna !

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 miejsce




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nick Scott Ifbb Pro

Następny temat

Profesjonalne natryskowe brązowienie zawodników pistoletem elektrycznym.

WHEY premium