SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1572
Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski - oto nazwiska głównych zawodników, którzy wystąpią na wrześniowej gali KSW 20. Informację tę przekazał na antenie stacji "Orange Sport" współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski.

Dokładny termin i miejsce najbliższej gali Konfrontacji Sztuk Walki nie są jeszcze znane. Światło dzienne ujrzały natomiast nazwiska pierwszych bohaterów gali.

Jak udało się ustalić "Wirtualnej Polsce", Federacja KSW zdecydowała, że na najbliższej gali widzowie obejrzą 7 walk. 4 pierwsze będą niejako wprowadzeniem zaś 3 ostatnie kluczowymi wydarzeniami wieczoru. Błachowicz, Pudzianowski i Różalski - to właśnie nazwiska, którymi Federacja KSW będzie anonsować najbliższą galę. Ich twarze pojawią się chociażby na plakatach.

Starcia Błachowicza i Pudzianowskiego będą oczywiście ostatnimi i najważniejszymi wydarzeniami wieczoru. Nazwiska rywali obu zawodników nie są jeszcze znane, ale w przypadku Pudzianowskiego spekuluje się o rewanżowej walce z Timem Sylvią.

Niemal ze stuprocentową pewnością można natomiast stwierdzić, że oponentem Różalskiego będzie Jerome Le Banner. Francuz miał walczyć z Polakiem na gali KSW 18, ale wówczas doznał kontuzji.

Wkrótce poznamy odpowiedź na kluczowe pytanie pojawiające się w kontekście gali KSW 20. Stacja Polsat rozważa transmisję w systemie "pay-per-view". Ostateczna decyzja o tym, czy telewidzowie będą musieli zapłacić za obejrzenie transmisji, jeszcze nie zapadła.



pay-per-view za co tu płacić

Zmieniony przez - tygrys1703 w dniu 2012-06-27 20:58:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak się stanie, zobaczymy jak długo KSW będzie zwlekać z podaniem przeciwnika dla Karola.

Chociaż, to tylko ostatnia walka jaka została do ogłoszenia.

Może warto zrobić to już teraz.

Ten temat to jeden wielki śmietnik.

Zapraszam i zachęcam do kulturalnej dyskusji na temat gali i bez oczywistych offtopów, trollowania i karmienia trolli:

https://www.sfd.pl/KSW_20_Fight_Symphony_15.09.12-t878770.html



Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-08-08 19:49:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
Powodzenia jak to będzie PPV :D Ciekawe kto kupi. Mogą najwyżej dać na Ipli za 10zł jak zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różal i Pudzian w ME ja już ide sie szykować żeby zrobić im przelew. Zobaczymy kawał dobrego MMA chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3295
chciwoooooooooość cuchnie na kilometry.

www.fb.com/pawarts
Sztuka Ruchu - treningi, seminaria, pokazy, eventy sportowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak poza tym jak można dawać Różala do ME ani on dobry ani widzów nie przyciąga. Pokazał w Rosji na co go stać.
PS: Cześć Artysta- poznaliśmy się na innym forum

Zmieniony przez - zabstyl w dniu 2012-06-27 21:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mistrza świata K1---->Różalskiego

Zmieniony przez - zabstyl w dniu 2012-06-27 21:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1572
i przyszłego mistrza świata MMA wszechwag MARIUSZA PUDZIANA PUDZIANOWSKIEGO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Poprzedniej dali nie obejrzałem na żywo oprócz dwóch walk chyba bo miałem TV zajęty i nawet mi nie zależało, żeby dobry stream szukać na szybko, jak dostałem na tacy to włączyłem. Więc na pytanie czy bym był gotów płacić żeby obejrzeć następną galę odpowiedź jest oczywista.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Pewne decyzje KSW są dla mnie niezrozumiałe.
Liczę jednak, że ostateczny fightcard będzie ponadprzeciętny.

Edycja - ok, nie ma co owijać w bawełne.
Odgrzewane kotlety i tyle.
Gala raz na 5 miesięcy i zawsze te same nazwiska.
Szkoda, że KSW nie dostrzega potencjału innych polskich zawodników i nie ściąga lepszych z zagranicy. Można by podsunąć wiele pomysłow walk, które by się wyśmienicie sprzedały, a także takich, gdzie poziom sportowy byłby wysoki. KSW zaś idzie w przeciętność i wmawia fanom, że to MMA na najwyższym światowym poziomie. Chociaż cyrku z Sappem chyba nic już nie przebije.

Zmieniony przez - spoko_ziomal w dniu 2012-06-27 23:48:07

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Mam nadzieję, że NIKT z tego forum nie wyda złotówki na to g****... Szczerze mówiąc interesuje mnie tylko gwałt Sylvii na Pudzianowskim, Różalskiego mam w dupie a Błachowicz jest mi obojętny wgl mi się nawet za darmo tego nie chce oglądać a oglądam tylko dlatego, że w tym czasie nie mam nic lepszego do roboty.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-06-27 23:55:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rakhu1 ban za spamerke!

Następny temat

Układanie treningu pod MMA

WHEY premium