SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Wpisy o Bazelaku, bez oficjalnej informacji na temat jego występu na KSW 20 będą nagradzane banem.
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bane odpocznij sobie 2 dni od forum, dość tych notorycznych bezsensownych offtopów, zostałeś zignorowany to dalej ciągniesz temat. Pisz sobie na PW do ziomala jak tak bardzo pragniesz podyskutować z nim o stójce Salety, ale nie w tym temacie lub dowolnym innym.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-07-17 09:25:42
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na dzień dzisiejszy w KSW jest mi dobrze. Nie myślę o UFC czy innych federacjach. W Polsce mam co robić, a sport dla mnie to już tylko odskocznia, hobby. To, co mam w Polsce, w zupełności mi wystarcza - powiedział starszy Pudzian podczas sesji zdjęciowej przed galą KSW 20, zaplanowanej na 15 września. Jak myślicie, czy ta deklaracja ma na celu wypromowanie brata, który trenował z nim w USA? Czy Krystian ma predyspozycje do bycia fighterem ??? Czy może skończy jak Najmi ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Myślę, że dostanie tęgie lanie i mu się odechce.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś już nawet przewidział z kim miałby się zmierzyć. http://www.facebook.com/RobertBurneikaVsKrystianPudzianowski 

1) Koksu pokonuje Krystiana. Czyli co? Walka z dużym Pudzianem! Trailer: w tle przebitki jak Mariusz odwiedza brata w szpitalu. Artykuły w Super Expressie - "Zemszczę się za brata!". Krystian w pierwszym rzędzie podczas tej walki. Koniecznie z jakimiś widocznym opatrunkiem. Nie muszę pisać, kto zwycięża.

2) Krystian pokonuje Koksa. Mariusz biegnie z gratulacjami, a tu a) Krystian wyrywa mikrofon i wyrzuca z siebie trzymane przez lata emocje. Zawsze był w cieniu brata. Koniec z tym! Mariusz z niedowierzaniem schodzi z ringu. Kliczko nie chcieli się bić ze sobą, ale Pudzianowscy? Czemu nie; b) Krystian od razu po rozniesieniu Koksa biegnie do narożnika, krzyczy do brata, piana z ust, karate po polsku. Ochrona ich rozdziela. Czas wyjść z cienia, a nie tylko Mariusz i Mariusz. Bratobójczy pojedynek wisi w powietrzu....

Jak freak show to na całego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
a po walce miłość jak Chisora z Hayem

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdziwie się jeśli do czegoś takiego dojdzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rakhu1 ban za spamerke!

Następny temat

Układanie treningu pod MMA

WHEY premium