SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 15 - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem okazję na żywca galę na Torwarze oglądać...
1) MMa w Polsce nie ma jeszcze tak naprawdę kibiców - jakieś grupki czasem coś próbowały zainicjować, ale doping z sali wygasał dość szybko, a z upływem gali juz coraz mniej tego było.
2) Zbyt przydługa gala+ mało wygodne miejsca=lekki dyskomfort.
3) Polacy jak na zwolnionym filmie - dopiero na żywo widać jaka jest przepaść między czołówką światową! (oczywiście są wyjątki - Saidov, Mamed - ale to nie rdzenni Polacy przecież).
4) Bilans w pojedynkach Polska reszta świat - ujemny.
5) Pudzian dość spory się nadal wydaje, ale szału już praktycznie żadnego nie robi wśród ludzi.
6) Juz Najmana tam bardziej woleli.
7) Dupki niektóre tak się odj...ły na galę,że dawno takich strojów (i takich dupek) na żywo nie widziałem
8) Ring girl na żywo - bezcenne. Robiły sobie fotki przed galą z ludkami od vipów - baaajka..
Mamed Khalidov pok. Jamesa Irvina
Całe szczęście ,bo ludziska już w ogóle byliby rozczarowni galą. Szybka wygrana , ale przeciwnik, pomimo ze fizycznie się dobrze prezentował - w ringu suabo. Mamaed ogólnie miał nawięcej braw i nie tylko po zakończeniu walki. Świetny zwodnik.

Rameau Thierry Sokoudjou pok. Jana Błachowicza
Janek tragedia. Spięty, nic prawie nie robił, chyba przestraszył się murina. Jak zauważyłem siniaka na jego udzie po lowkicku i jak w narożniku miał minę nie tęgą - wioedziałem,że to poczatek końca . Gdzie mu do UFC...Przecież to kat. Jones'a...

Niko Puhakka pok. Macieja Górskiego
Stawiałem na Fina i się nie pomyliłem. Górski słabo i jeszcze cyrk zaczęł odwalać. Martin łaził coś z nim negocjował, brał sędziego, wyjaśnial mu, a gość z ringu nie chciałzejść i puchar im oddał - żenua. Odpłynął przy duszeniu, ale widać nie był do końca świadomy co się stało, i nie zgadzał się z decyzją sędziego...

Toni Valtone n pok. Łukasza Jurkowskiego
Szkoda, ale jako komentatora go lubię!

Rogent Lloret pok. Karola Bedorfa
W stójce Karol sobie radził - ale ogólnie był słabszy.

James Zikic pok. Antoniego Chmielewskiego
Antoś nie najgorszy, obalał dość łatwo, ale w dogrywce nic nie pokazął.

Michał Materla pok. Gregory'ego Babene
Wygrana zasłużona, ale wszyscy wiedzieli ,że parter Babene do najlepszych nie należy. IMO Kułak by go zlał spokojnie.

Marcin Różalski pok. Marcina Bartkiewicza
Cienka walka. Różal nie odpuszczał, ale widać był,że żadko walczy ostatnio- kondycja cienka zresztą u doktorka też słabo. Różal wiele nie pokazał w stójce. A w parterze całe szczęście,że Doktorek nie jest wirtuozem, bo inny raz dwa by Różala poddał.

Aslambek Saidov - wygrana zasłużona. Była to pierwsza walka. I ja , i kibice na hali mieli wielkie nadzieje po kolejnych walka....ale niestety cała gala trochę rozczarowała...

Dodając wyjazd autem z parkingu spod Torwaru, który trwał ok 40 minut.....

Ale była to moja pierwsza tak duża gala na żywo - trochę mi otworzyła oczy na parę spraw - to też ważne.
Siedziałem dość blisko ringu i widoczność naprwdę dobra!
Walki nahali>walki live tv>walki z odtworzenia.

Do następnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Szkoda mi Błachowicza przede wszystkim.
Trochę dygresji...
Oglądając to KSW i ostatnie walki polaków za oceanem (Held i Jewtuszko) dochodzę do wniosku:
a) polacy mają bardzo słabe zapasy w porównaniu do innych ale o dziwo nie to mnie martwi ale...
b) słaba stójka naszych zawodników. Machają tymi rękami trochę jak cepami. Oglądając UFC widać dużo lepszą technikę niż u naszych rodaków.
Właściwie jedyne czego nie powinniśmy się wstydzić to poziom BJJ ale i tu są problemy bo o ile nasi dobrze sobie radzą w typowym BJJ to jak ktoś stosuje przeciwko nim g&p to też nie bardzo wiedzą co zrobić.
MMA u nas się dobrze rozwija ale jest jeszcze dużo do pracy

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
najgorszy to był ten ciul piłkarzyna co sie wziął za mma i mówił ,że jak najman go wyzwie to bedzie walczył, co za porażka ****a ,nie moge przeboleć jakim ten gosc jest idiotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No nie wiem Dynem, czy ten bjj u nas dobry. Wielki odsetep zrabanych poddan przy dobrych zapieciach technik. Tego sie w zagranicznych galach nie widzi.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
będe miał chwilę to musze pościągać walki i zobaczyć tę galę, ale wasze recenzje za bardzo nie zachęcają
tez byłem na jednej gali KSW, w Dąbrowie Górniczej, klimat nawet ok, ale doping słabiutki, publika chyba się nudziła, czasem tylko leciały w stronę ringu jakieś śmieszne komentarze, wśród VIPów znalazła sie wówczas Jola Rutowicz z Najmanem i to ona dostała największe owacje - Made In Poland

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-03-20 13:29:09

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Uwielbiam wywiady z Różalem :P

Jakby KSW, zestawiło tego frajera z Najmanem, to nie oglądałbym już ich więcej. g**** mnie obchodzi promocja.

A BJJ, stoi u nas na bardzo wysokim poziomie i każdy kto myśli inaczej ten w dupie był, g**** widział

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2011-03-20 13:31:01

Zmieniony przez - -ElboW- w dniu 2011-03-20 13:31:12

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Świerczewski vs Najman o ****a jaka to byłaby parodia wszechczasów

Jeszcze moze Małysz zaraz bedzie chciał na***ać dla ibisza?? bo tez kariere skonczyl w skokach

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-03-20 13:33:08

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
*** mu nartami... :P

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 793
Ja bym zestawił teraz Różalskiego z Najmanem.Mogłoby być ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Kaczka dzieki za spoiler, ogarnij sie.

Co do samego KSW. Dalem sie oszukac. :)

Ci lepsi niech stad uciekaja, bo jak widac wystarczy druga liga swiatowego mma i naszych chlopakow nie ma.

Crawforda podobno wydymali (calej walki nie widzialem), a na koncu, gdy mial gilotyne i zostalo 7s zakonczyli walke. Tak sie Panowie dba o rekordy swoich zawodnikow.
Rozal mi sie podobal. Ten jego przeciwnik mial paliwa na jedna runde.
Materla wypadl najlepiej z Polakow. Ladne obalenia.

Reszta porazka.

Podobal mi sie Puhakka i spokojnie punktujacy Soko.

Nawet wygrana Khalidova nie cieszy, bo niby kim jest obecnie Irvin? Chociaz dzwignia bardzo szybko i ladnie zalozona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 128 - LIVE

Następny temat

UFC 128 - wyniki i dyskusja

WHEY premium