SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 15 - 19. 03. 2011 r. !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Noi mamy Karola Bedorfa na ksw 15!!!!

Przeciwko komu?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Slyszlem ze Marcin Rózalski ma walczyc na ksw15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Gdzieś, chyba na wp w wywiadzie z Jurkowskim czytałem że następne KSW ma się nazywać Rematch, więc może rewanż Mameda z Japończykiem zobaczymy, co wg mnie by było dość ciekawe
Jeżeli rzeczywiście mają to być rewanże, też chętnie bym Kułaka z Nobregą zobaczył, cały czas sędzia ich podnosił zaraz po sprowadzeniu, i Victor nie mógł nic zrobić, więc to by też mogło być ciekawe.
Góral z Finem musi być ciekawe Agresywny w stójce Góral przeciwko Finowi który jest chyba najspokojniejszym zawodnikiem na ringu jakiego widziałem.
Janek i Juras to są zawodnicy którzy nie powinni walczyć na KSW tylko za oceanem, ciekawe czy KSW zdoła sprowadzić zawodników którzy by z nimi dali radę dać dobre walki.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_radek_ dla Mameda ta walka by była krokiem w tył, ja bym chciał kogos z pierwszej 30-40 świata dla Janka i Mameda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Wystarczyło obejrzeć wywiad z Kawulskim i byście wiedzieli. Rozmawiają z Sakurai na temat rewanżu, jesli nie wypali to ma być ktoś ze Stanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
ciekawie zapowiada się finał turnieju wagi lekkiej, Maciek Górski vs Niko Puhakka. Puhakka na ostatniej gali pokazał że jest dobrze dysponowany , fajna była anakonda w jego wykonaniu. Gdyby na KSW były premie jak w UFC za walkę wieczoru, KO i TKO, To TKO gali miałby jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688
Dla Kułaka podobno szykują Materle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Puhakka wygra przez poddanie, ale kibicuję Górskiemu. A Janka także chciałbym zobaczyć z kimś z wyższej półki, a rewanż Mameda z Sakuraiem też byłby bardzo dobrą walką.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
spidziu065: krokiem w tył? w tamtej walce przegrał, więc stanąłby do walki z powiedzmy że równym sobie, we wcześniejszej walce w Japonii też przegrał, a od tamtego Japończyka już nie walczył, wg mnie na nikogo więcej nie zasługuje teraz, tym bardziej że w tej walce mógłby sobie i nam udowodnić że jednak sędziowie aż tak bardzo się nie pomylili.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
annihilus jeszcze nie wiadomo z kim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 99 Cain vs. Kongo - posiada ktoś walke?

Następny temat

Jose Aldo - profil zawodnika

WHEY premium