SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 15 - 19. 03. 2011 r. !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie ze byłaby krokiem w tył,po wygranej z Santiago Mamed był w pierwszej 10 na świecie, po remisie z Khalidov'em Sakurai wskoczył do 50 to jest jedank róznica poziomów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
kto te top10 tworzyl ze Mameda tak umiescil? w samym UFC idzie znalezc 10-15 lepszych, a sa jeszcze organizacje jak Bellator, StrikeForce czy japonskie Dream...

no i najlepszym europejskim srednim jest Bisping, nie zanosi sie by ktos mogl mu to miejsce odebrac szybko ;)

Walka z Sakuraiem, byla remisowa, choc osobiscie dalbym wygrana Japonczykowi w tamtej walce. Dlatego rewanz powinien sie odbyc, zaden z zawodnikow nie jest szczesliwy z werdyktu, a gdy sprawa jest nierostrzygnieta, wypada zawalczyc jeszcze raz.

Bedorf wraca, swietna wiadomosc - mam nadzieje, ze rewanz z Oleinikiem :)

Materla - Kulak, innego zestawienia nie widze. Cipek swego czasu najlepsi polski sredni, po pladze kontuzji, moze uda mu sie wrocic. Kulak chcialby rewanzu na Michale, za przegrana, gdzie mial minimalna przewage, a wpadl w gilotyne "jak amator"

Osobiscie wyczekuje tego KSW, bez freakow, pajacowania - licze na mocne zestawienie walk ;)

Z tego co wyczytalem, chcieli Jankowi dac Houstona Alexandra, nie zgodzil sie, poniewaz wygrana nic by mu nie dala (tez racja), a przegrana stawia go w ciemnym rogu zawodnikow, a Janka winduje strasznie do gory ;)

W takiej sytuacji licze, ze uda sie ogarnac Sokoudjou do walki z Jankiem :) swietny judoka, z petarda w rece nie z tej ziemi :) Jesli chcemy wyslac Janka za ocean do UFC, to musi tu wygrac z kims wiecej niz Orlowskim.. Tabera to byl 1 krok, czas na kolejne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
Widziałem i czekam na ksw 15, ale trochę głupio robią tak gale co pół roku :/ Lekka przesada..

chlopie to nie MS w pilce noznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FireBatHer w rankingu na miejscu 6 umiescil fightmatrix a na nie pamietam ktorym ale chyba 7 albo 9 mmarocks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





Kułak-Martela oficjalnie, walka będzie o pas. Szykuje sie dobry rewanż, oczywiście kibicuje Michałowi i licze że odbierze Kułakowi tytuł ciekawe kogo zestawią z Bedorfem, info ponoć ma wkrótce się pojawić.


No i bardzo ciekawie sie zapowiada finał turnieju wagi lekkiej :D
Górski będzie miał bardzo ciężko, nie umiem obstawić zwycięzcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Michał Materla-Krzysztof Kułak,to będzie ciekawa walka.Jako szczecinianin bedę kibicować wiadomo komu

Walka Mameda z Sakurajem sprawiła mi osobiście duży niedosyt,liczyłem na dużą przewagę Mameda przed walką,a w czasie walki widziałem przewagę Japończyka i na niego bym punktował,więc wyjaśnienie tematu kto jest lepszy w kolejnej walce przez tych panów nie byłoby błędem.


Skoro gala ma w nazwie rematch,to wszedłem na Sherdoga,aby sprawdzić z kim miałby ewentualnie Janek Błachowicz wyrównywać rachunki,gdyby trzeba było.Znalazłem dwa nazwiska-Marcina Krzysztofiaka,oraz Andre Fyeet.Nie wiem,czy w ogóle walka z którymś z nich była brana pod uwagę,ale raczej,byłby to krok w tył w karierze J.B.Liczę na jakiegoś znanego nie tylko w Europie zawodnika jako przeciwnika mojego ulubieńca w polskim MMA.


Faszystów generalnie nie lubię,ale ciekawi mnie wynik walki Górski-Purhakka.Gość dla mnie wymiata siłą spokoju,swoją taktyką i wyrachowaniem na zimno w walce.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-11-08 12:33:13

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
gosciu BYŁ nazista, a nie jest faszysta :) spora roznica ;)

ja stoje za Puhakka, oczywiscie za Materla i Bedorfem, nie wazne przeciw komu, oraz za Jankiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Również mnie cieszy powrót Bedorfa do KSW,bo to solidny zawodnik.

Fire-poszukam co nieco informacji o Finie.Poczytam i się dokształcę.Co do wyglądu,to tylko rogi mu doprawić i wychodzi prawie oryginalny diabeł

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
różnica taka, że faszyzm był za Mussoliniego we Włoszech, a nazizm w Germanii Adolfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
roznica taka ze to strasznie rozne systemy tylko nie wiem czemu jakos po macoszemu jest to traktowane w nauczaniu ludzi, no i to co napisales, nazizm w Rzeszy, faszyzm w Italii ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 99 Cain vs. Kongo - posiada ktoś walke?

Następny temat

Jose Aldo - profil zawodnika

WHEY premium