SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 258
Witam mam skonczone 16 lat Stazu mam jakis RoK z przerwami biore 75 na klate waze 65kg. 170cm. W bicku 32CM chciałbym jakąs kreatynke lub cos innego zeby jeszcze troszeczke na sile podskoczyc > jak mozecie to dradzcie mi cos dobrego nie szkodzące go organizmowi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2954
Mono.... np. z Olimpu i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 245 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2803
Vitalmaxu dobre i tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2980
..mono Olimpu rządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
VITALMAX zielona pucha

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Też zastanawiam się nad kreatyną do 50zł wczoraj byłem w sklepie i jakoś gość bardzo mi doradzał TRECA, wiec może wy najlepiej mi doradzicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
treca odpuść weź Vitalmaxa tanie i dobre .

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
obojętnie...

Ale nie licz na zbyt wiele... W twoim przypadku to dobre jedzenie i odpowiedni trening będzie podstawą rozowju a nie kreatyna.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Poszukam, bo wczoraj jak jeździłem to nie mogłem znaleźć, najwyżej jak nie znajdę to wezmę treca albo mono z olimpu.

tak btw. mam jeszcze HMB z OLIMPA 60 capsów, myślę że wystarczy chodź na połowę cyklu na siłę, można to łączyć?

Zmieniony przez - Losiek91 w dniu 2008-03-13 11:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
głupoty piszesz, bo nie wiesz o co chodzi...

ja nie lubię wyrzucać kasyw błoto.

Ty chyba lubisz

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak fukinhpt: obojetnie ktora wezmiesz - mono to mono.

a HMB 60 sztuk to dawka na tydzien (o ile sa to kapsy przynajmniej jednogramowe). nie kupuj takich bubli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Opłaca Sie ??........

Następny temat

Odnośnie kreatyny

WHEY premium