SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG FANSA moduł 1

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi drodzy mam wrażenie że udajecie, że nie rozumiecie o co Fansowi chodzi. Przeczytałem jeszcze raz post Mastiego i jakoś wcześniej nie dotarło do mnie wszystko.
Ja Fansa rozumiem doskonale - pierwsza zasada która zbudowała społeczeństwo to zasada wzajemności, ale mniejsza o to.
Miło bylo chwilami ale bez odbioru.
Fans skrobnąłem priva i podałem maila koledze, nara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
ruski czołg
jak dostaniesz info gdzie Twój przyjaciel założy dziennik to daj proszę znać. Ja także tam chętnie konto założę :)

mam nadzieję, ze tam gdzie założy nie bedzie miał poczucia, że skoro dostaje możliwość otrzymania supli za 200zl miesięcznie to ma szczekać tak jak mu nakażą



Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2018-04-07 23:23:09


Też poproszę do poczytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
jsdolan5
Fans jesteś gorąca głowa, rozumiem Twój zawód tylko co to zmieni jak zrezygnujesz z konkursu i jak rozumiem z bytności na forum? Jedynie co uzyskasz to to ze będzie o jednego uczestnika mniej, nie będzie wymaganej liczby ośmiu osób, nie wygram tych supli za 200 zł i tym samym nie będę mógł wpłacić 200zł na wyciskanie z Jaworem . A poważnie to zgadzam się z tym co napisała Ghorta, dałem propozycje którą przytoczyła Viki, nie spotkało się to z żadnym odzewem. Twoją sprawą jest co zrobisz z nagrodą, a przymuszanie kogoś aby się dołożył do zbiórki na jakikolwiek cel mi osobiście się nie podoba bo to jakby szarga czystość tego na co i dla kogo ta zbiórka jest. Nie wiem czy jasno się wyrażam . To tak jak daje na WOŚP bez przymusu bo tak chce i widzę w tym cel ale jakby oni wywierali na kogoś nacisk żeby tez wpłacił to dla mnie było by to już niesmaczne i zastanowiłbym się czy dać im pieniądze. Fans wyciskajmy dalej razem i pokażmy ze potrafimy być jednością i jeżeli ktoś nie chce z jakiś tam powodów pomóc to udowodnijmy ze i tak damy sobie radę


To nie tak, Jsdolan, nie tak. Myśląc w ten sposób powodujemy, ze naczalstwo będzie robiło co chciało i traktowało wszystkich z góry, bo i tak " jesteśmy tu dla kolegów/koleżanek" Tylko że do przemyślenia historia...byłem kiedyś aktywnym użytkownikiem OnePhoto. Swego czasu elitarny portal fotograficzny, wielu znanych dziś fotografów wrzucało tam swoje zdjęcia, mieć niewymoderowane zdjęcie to było coś...no, poziom wysoki w każdym razie, oprócz tego ta swoista więź między ludźmi robiącymi coś co kochają..przyjaźnie, uszczypliwości, kłótnie..jak w rodzinie. Nastąpiła zmiana właściciela..poziom wysoki, no bo ci sami autorzy, ale reklam więcej i ogólnie klimat się zmienił. Naczalstwo zaczęło ignorować użytkowników, a ci zaczęli znikać.Ponieważ natura nie lubi pustki, ich miejsce zajęli fotografowie z wyraźnym deficytem talentu i umiejętności. Nie wiem, czy dzisiaj ten portal istnieje, ale jeśli tak, to jest miejscem dla może 3-5 osób...I nie, nie chodzi o terror użytkowników, chodzi o elementarny szacunek administracji dla osób, które zapewniają im chleb lub chociaż drobne na waciki. Tu jest trochę inna sytuacja, bo dział 35+ można zawsze zamknąć...dziewczyny pójdą do dziewczyn, część założy dziennik w zaawansowanych, i pewnie braku kilku osób się nawet nie zauważy...ale warto jednak się zastanowić, czy arogancja popłaca na dłuższą metę. Może rzecznik do spraw z 35+ by się przydał...bo tak, to zabrzmiało naprawdę ch**owo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ajazy trochę latek już przeżyłem można powiedzieć ze nie z jednego pieca chleb jadłem. Przeżyłem komunę, stan wojenny, nie zawsze płaszczyłem dupę na stołku w biurze, różnie w życiu bywało, a aniołkiem nigdy nie byłem. Wiem ze czasami trzeba ugiąć karku żeby potem wysoko i z dumą nosić głowę. Ja niczego innego się nie spodziewałem, na nic nie liczyłem i niczym nie jestem zdziwiony. Niestety . Zdziwiłbym się jakby było inaczej. Wierzę jednak w to i nie raz się o tym przekonałem, że życie bywa sprawiedliwe i oddaje nam to co dajemy innym . Każdy sądzi według siebie i jeżeli ktoś zarzuca nam interesowność w tym co robimy to tylko świadczy o nim, bo on by się właśnie tak zachował. A forum jest dla mnie rozrywką i jestem tu dla ludzi nie dla "szefostwa". Natomiast akcja dla Jawora to dla mnie szlachetny cel i cała otoczka która się wokół niej zrobiła mi osobiście się nie podoba. Sam sobie postanowiłem że jeżeli będę mógł to będę Jawora wspierał i pomagał w osiągnięciu celu.


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-04-08 01:02:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
ruski czołg
Chodzi po prostu o to, że od początku trwania zbiórki była mowa o tym, że góra się w to włączy. A teraz nagle wychodzi od Mastiego info, że jesteśmy niepoważni że tego oczekujemy. Dla mnie to wygląda tak, jakby wcześniej grali na zwłokę miejąc nadzieję że temat zostanie zapomniany.

Góra się włączyła! Pozwoliła na promocję w swoim portalu! Moglibyście to uszanować bez wydziwiania, że to za mało!

Fan zrobił bardzo dużo w sprawie pomocy dla Jawora ale nie ma powodu do tak emocjonalnego postępowania jak wycofanie się z udziału na forum.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
ajazy
jsdolan5
Fans jesteś gorąca głowa, rozumiem Twój zawód tylko co to zmieni jak zrezygnujesz z konkursu i jak rozumiem z bytności na forum? Jedynie co uzyskasz to to ze będzie o jednego uczestnika mniej, nie będzie wymaganej liczby ośmiu osób, nie wygram tych supli za 200 zł i tym samym nie będę mógł wpłacić 200zł na wyciskanie z Jaworem . A poważnie to zgadzam się z tym co napisała Ghorta, dałem propozycje którą przytoczyła Viki, nie spotkało się to z żadnym odzewem. Twoją sprawą jest co zrobisz z nagrodą, a przymuszanie kogoś aby się dołożył do zbiórki na jakikolwiek cel mi osobiście się nie podoba bo to jakby szarga czystość tego na co i dla kogo ta zbiórka jest. Nie wiem czy jasno się wyrażam . To tak jak daje na WOŚP bez przymusu bo tak chce i widzę w tym cel ale jakby oni wywierali na kogoś nacisk żeby tez wpłacił to dla mnie było by to już niesmaczne i zastanowiłbym się czy dać im pieniądze. Fans wyciskajmy dalej razem i pokażmy ze potrafimy być jednością i jeżeli ktoś nie chce z jakiś tam powodów pomóc to udowodnijmy ze i tak damy sobie radę



To nie tak, Jsdolan, nie tak. Myśląc w ten sposób powodujemy, ze naczalstwo będzie robiło co chciało i traktowało wszystkich z góry, bo i tak " jesteśmy tu dla kolegów/koleżanek" Tylko że do przemyślenia historia...byłem kiedyś aktywnym użytkownikiem OnePhoto. Swego czasu elitarny portal fotograficzny, wielu znanych dziś fotografów wrzucało tam swoje zdjęcia, mieć niewymoderowane zdjęcie to było coś...no, poziom wysoki w każdym razie, oprócz tego ta swoista więź między ludźmi robiącymi coś co kochają..przyjaźnie, uszczypliwości, kłótnie..jak w rodzinie. Nastąpiła zmiana właściciela..poziom wysoki, no bo ci sami autorzy, ale reklam więcej i ogólnie klimat się zmienił. Naczalstwo zaczęło ignorować użytkowników, a ci zaczęli znikać.Ponieważ natura nie lubi pustki, ich miejsce zajęli fotografowie z wyraźnym deficytem talentu i umiejętności. Nie wiem, czy dzisiaj ten portal istnieje, ale jeśli tak, to jest miejscem dla może 3-5 osób...I nie, nie chodzi o terror użytkowników, chodzi o elementarny szacunek administracji dla osób, które zapewniają im chleb lub chociaż drobne na waciki. Tu jest trochę inna sytuacja, bo dział 35+ można zawsze zamknąć...dziewczyny pójdą do dziewczyn, część założy dziennik w zaawansowanych, i pewnie braku kilku osób się nawet nie zauważy...ale warto jednak się zastanowić, czy arogancja popłaca na dłuższą metę. Może rzecznik do spraw z 35+ by się przydał...bo tak, to zabrzmiało naprawdę ch**owo.




Niestety, ale to NIC nie da, nic nie zmieni. Wielokrotnie przerabiane na tym forum w innym dziale. Ile to już było wielkich afer, ile grupowych odejść, i co? I NIC. Bo na miejsce tych co odeszli po jakimś czasie przychodzili nowi. Jedyna różnica taka, że kiedyś dział był specyficzny, ale miał swój charakter, było sporo konkursów (w których wcale nie startowało się dla nagród, nawet nie wiem czy jakieś były), dużo się działo. A teraz konkursów nie ma, nic się nie dzieje i nawet własnego zdania nie można wyrazić. Z moich początków na forum została tylko jedna osoba. Kilka miesięcy przerwy wystarczyło, żeby po powrocie zastać same "obce twarze". I za każdym razem było przykro, jak rozpadała się fajna grupa ludzi.
Góra nie odczuje braku kilku userów, za to my niestety tak, bo bez Fansa to już nie będzie to samo Tak naprawdę nie zrobimy na złość "im" tylko sobie.

Natomiast w kwestii zacytowanych słów Mastiego zgadzam się z Fansem, Mastiego mocno poniosło. Tylko że ja mam inny charakter niż Fans Obserwuje, wyciągam wnioski i... robię dalej swoje, bo mam w d.pie co kto o mnie myśli Nie będę rezygnować z czegoś co lubię ze względu na jedną osobę o dziwnych poglądach. W każdej grupie ktoś taki się znajdzie, zawsze można w miarę możliwości ignorować i nie podejmować dyskusji I pewnie przez takie podejście jestem tak długo na forum. Zresztą potrafię być też bardzo złośliwa i uparta, lepiej nie zadzierać

TS_Rulezzz

Taka myśl mnie naszła, ilu z nas jest tu dla nas, w sensie, że po innych działach nie lata, artów z głównej strony nie czyta a nagrody z konkursów ma w dupie?



Na główną stronę nawet nie wchodzę Nagrody nie maja znaczenia, dla mnie te konkursy i nagrody to w ogóle nowość, bo w dziale gdzie byłam tego nie ma, przyzwyczaiłam się A zaglądam w sumie tylko do dwóch działu, poza 35+ jeszcze jeden z sentymentu, bo parę lat tam byłam Dla mnie forum to miejsce motywacji, inspiracji, możliwość uzyskania cennych rad i rozwoju oraz fajna grupa ludzi. Właśnie brakowało mi takiego miejsca, przyszłam tutaj, było fajnie i niestety znowu zaczynają się jakieś afery. Ja nie wiem czy nad tym forum ciąży jakieś fatum? Nie może być po prostu fajnie, zawsze jakieś afery kończące się odejściem fajnych osób? To nie działa motywująco.

I nie podoba mi się, że taka fajna i szlachetna akcja, jaką jest zbiórka dla Jawora, zamiast łączyć ludzi to ich dzieli, prowadzi do nieporozumień i obrażania innych. Niepotrzebna negatywna aura wokół tego. Dodatkowo pojawiła się taka otoczka przymusu - musisz dać bo inaczej jesteś "bee" Gdyby to była moja zbiórka to byłoby mi strasznie przykro, że cała akcja powoduje tyle niepotrzebnego zamieszania Ktoś się chce przyłączyć - super. Ktoś nie chce - jego sprawa, olać to. Oby w życiu sam nie potrzebował pomocy i nie musiał się przekonać jak to jest. Zamiast marnować energię na narzekania, jaki ktoś nie dobry bo nie chce, zamiast tracić czas na rozmyślanie dlaczego nie dał, lepiej skupić się na tym jak nagłośnić zbiórkę i jak jeszcze pomóc osiągnąć cel. Na pewno nie na siłę


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-04-08 06:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627597
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345988
Viki napisała " Gdyby to była moja zbiórka to byłoby mi strasznie przykro, że cała akcja powoduje tyle niepotrzebnego zamieszania Ktoś się chce przyłączyć - super. Ktoś nie chce - jego sprawa, olać to. Oby w życiu sam nie potrzebował pomocy i nie musiał się przekonać jak to jest."

Nikt z was nie jest w stanie wyobrazić sobie jak ja się teraz z tym wszystkim czuję,w głowie przez te kilkanaście godzin mętlik.Różne myśli i różne ich rozwiązania.Nie napiszę jakie i co we mnie siedzi ze względu na ludzi którzy są ze mną i bezinteresownie mi pomagają ,a obraziłbym ich gdybym zrobił to co gorąca głowa podpowiadała.
Chciałbym napisać więcej lecz niestety jestem stroną i nie będę zabierał głosu .
Czuję się k....sko podle ,--na więcej mam zaklejone usta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Jawor - masz czuć pozytywną siłę, którą nam dajesz.
Niektórzy z dobrych chęci pobłądzili ale to nie Twoja wina.
Pobłądzili w żądaniach i wywierali (wywierają) terror psychiczny na niewinnych!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627597
Panie Janie - czasami załuję że nie można dać odwrotności szacuna - bo bym Panu dała. Terror na niewinnych? No już Mastiego Pan przebił. Głupie owieczki ustawcie się w kolejce do... Ee - nie chce mi się czasu na bzdury marnować.
Jawor - masz więcej problemów w zyciu podejrzewam, zeby się ku... podle czuć - ten nie jest tego warty. Rób swoje:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg Szajby moduł I

Następny temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 1

WHEY premium