SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS- Zgarnij suple treca !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
*WYNIKI KONKURSU *

1.Viren-250zł
2.Jezoo-150zł
3.Nc2u-100zł.



Gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału. Lada moment kolejny konkurs, a więc zapraszamy do śledzenia działu.
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zaraz wyślę na PW szczegóły dot. realizacji zamówienia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Gratulujemy kawał świetnej roboty wykonaliście. Niedługo pomyślimy o kolejnej edycji konkursu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przypomnę, że macie dwa dni na nadesłanie zamówień. Jeśli nie będzie żadnych info przez ten czasu, to nagroda wędruje do innej osoby.

Wiem, wiem, jak można sie nie zgłosić po nagrodę ? Uwierzcie, że mielismy już takie przypadki. Niektórzy potrafili odzywać się po tygodniu i mieć do nas żal.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Gratulacje dla wszystkich .

Poziom był wysoki, oby był jeszcze wyższy a wyjdzie to z korzyścią chyba dla wszystkich
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zamówienie zostały przyjęte przez magazyn Treca, także lada moment paczki powinny wyjść.
Śmiało wrzucajcie fotki tego, co zamówiliście.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przesyłka dzisiaj dotarła. Dzięki wielkie Z niecierpliwością czekam na kolejne zadanie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
To fajnie, że paka dotarła bo przez okres świąteczny była nieco obsuwa z dostarczeniem paczek ale ważne, że dotarło.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myślałem, że mają dużo wysyłek więc nie trułem nikomu głowy o sprawdzenie statusu przesyłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356226
Jezoo - dalej na masie czy to już zapasy na sezon powakacyjny?

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iness - Dziennik Treningowy

Następny temat

CrossFit + FBW

WHEY premium