SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS WIELKANOCNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Gratulacje dla wygranego mariana.

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
utlenowana wraca z ppluc 4 zylami do lewego przedsionka, z przedsionke do komory lewej i tam trafia do aorty, gdzie leci juz w swiat na caly organizm

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
uwaga, żeby nie było że kombinujemy za plecami moderatorów :P. Zwycięzco, chcesz się zamienić nagrodą? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
jutro o ktorej pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ja pierdziele, zapomniałem o konkursie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Nie uważam na biologii może pokręciłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9990
TomQ o której jutro mam się stawić ;D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Pień płucny jest dużą tętnicą wychodzącą z serca. Jego zadaniem jest transport krwi z serca do płuc. Po wyjściu z serca dzieli się na dwie tętnice: prawą i lewą tętnicę płucną. Dalej, to one prowadzą krew do prawego i lewego płuca. Pień płucny razem z tętnicami płucnymi są jedynymi tętnicami, w których płynie krew uboga w tlen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
gadajcie z benzyna, teraz jego kolej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zacząłem ćwiczyć ułożyłem plan i diete oceńcie czy dobrze to robie.

Następny temat

Dieta i sylwetka do oceny

WHEY premium