SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS!! TWÓJ EKSTREMALNY WYSIŁEK!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
To może by tak wypisać tych co nie biorą udział lub odwrotnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
kiedy beda inforacje kto sie zakwalifikowal?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tych 3 filmików nowszych tylko polako_92 wykonuje ćwiczenia poprawnie. To odkładanie ciężaru przez panią mnie rozwaliło, albo wiązanie owijek przez młodego

Zresztą powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Dziś wieczorem, lub najdalej jutro rusza na naszym profilu Facebook głosowanie na nagrodę publiczności! Tam zobaczycie, kto się zakwalifikował :)

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I ruszyło głosowanie!

Wejdźcie na nasz profil na Facebook i odpalcie aplikację do głosowania na Wasz ulubiony film!

Komplet filmów znajdziecie na naszej stronie, dokładnie pod tym adresem:

http://activlab.pl/aktualnosci/aktualne1/aktualnosci-15331/a-oto-i-finalowe-prace 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
prosiłbym was o głos w konkursie na facebooku na mój filmik nr 12 podpisany Łukasz R.

beda sogi za to dzieki wszystkim

https://www.facebook.com/Activlab/app_126231547426086

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-09-25 18:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
hehe ja tez prosze o glosy-marcin mbede wdzieczny

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Nie obejrzałem jeszcze wszystkich ale na chwilę obecną trochę jestem zszokowany, "ekstremalny wysiłek" kojarzy mi się raczej z treningiem w trakcie którego zmuszamy ciało do bardzo ciężkiego wysiłku,na granicy naszej wytrzymałości i siły- to co obejrzałem na razie to raczej widzę temat "Ostrożna rozgrzewka" ( choćby koleżanka która się rozciąga,kolega który sobie biega truchcikiem albo ten który robi martwy ciąg 40kg z pasem,paskami na nadgarstki i to jeszcze do połowy ruchu:D) - w skrócie - podajcie link do czegoś rzeczywiście ostrego, bo nie chce ogladac wszystkich a nie ma poki co na kogo głosować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ignatus obejrzałem wszystkie wczoraj i nie ma na kogo oddać głosu. Nikt nie zachwycił i tak jak piszesz... jakieś skakanki, biegi itp. Niektórzy to nawet widać, że po tych 30 sek biegu ledwo co przebierają nogami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomyłka na stronie??

Następny temat

Jakie suplementy dodać do diety?

WHEY premium