SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOBIETA - Dieta redukcyjna do oceny !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
Bardzo proszę o ocenę dietki :)
PŁEĆ: KOBIETA
WIEK: 24 LATA
WZROST : 172 cm
WAGA : 62 kg
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA : trening aerobowy 3x tyg po 60 min, pilates 2x tyg.
STAN ZDROWIA : bardzo dobry
PRACA : siedząca
SUPLEMENTY : L-karnityna, clarinol CLA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
Nie no do wspomnianego "statystycznego Kowalskiego" to mi daleko heheh Wiem czemu pełne ziarno a nie kajzerki biały ryż i rozgotowane kluseczki. Ale nie wiedziałam ile czego i o jakich porach. No i jaka ilość białka. No i problem przetwarzania - że jogurty na nic to się dopiero dowiedziałam.
Będąc kiedyś w Grecji wszystkie posiłki pływały w oliwie z oliwek, zero nabiału, zero słodyczy - tak wyszło z menu hotelowego..i nie dość, że schudłam to jeszcze cera jak z reklamy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
PLAN DIETY :
ndz.
8 - jajecznica z pomidorem
12- ryba w galarecie z sałatką
16- jabłko
19 - sałatka grecka

pon.
7 - twarożek z pomidorem
11- jabłko
15- szpinak , tuńczyk z wody
19 - 2 jajka na twardo

wtor.
7 - płatki owsiane na wodzie z tartym jabłkiem
11- pieczona pierś z kurczaka, ogórek
15 - warzywa z patelni
19- pieczona pierś, sałata z oliwą i czosnkiem

środ.
7- płatki owsiane na wodzie z jabłkiem i orzechami włoskimi
11- brązowy ryż z warzywami
15 - szpinka z fetą
19- twaróg chydy z kefirem 0% i rzodkiewką

czw.
7 - koktajl z banana i kefiru
11- kasza gryczana z pomidorami
15- sałatka z pomidora, ogórka, papryki i mozarelli
19 - jajko na twardo, polędwica z indyka

piątek
7 - kefir, nestle fruttina
11- ryba na parze, brokuły
15 - polędwica z indyka z brokułami
19 - odżywka białkowa

sobota
7 - płatki owsiane , banan, orzechy
11- kapusta kiszona
15 - tortilla z kurczakiem
19 - sałatka grecka

niedziela :
7- kefir, nestle fruttina
11- jabłko
15 - zapiekany pełnoziarnisty makaron z mozarellą i warzywami
19 - jogurt naturalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
toż to głodówa, a nie dieta !!!! Zapoznaj sie z postami podwieszonymi i ułóż zbilansowaną dietę, a nie rób sobie jaj

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
oj tam odrazu nie rob sobie jaj

ale racja, to przegiecie zwlaszcza, ze sadzac po wzroscie i wadze niewiele trzeba ci poprawiac, a szkoda byloby wykanczac sie glodowka.
w niedlugim czasie jedzac konkretnie mozesz poprawic swoj wyglad.
nie bede juz pisal, ze kazdy posilek ma zawierac bialko+zdrowy tluszcz+warzywa itd, po prostu serio przeczytaj ten art moralesa, a potem kazdy chetnie ci pomoze, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
Przeczytałam :) Fakt, trochę może na biedno. 6 posiłków nie mogę jadać ( brak czasu) ,max 4 i to o porach jak wyżej. Chcę zrzucić 5 kg. I zaraz to popoprawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to zjadaj te 4, ale niech to bedą POSIŁKI !! To co tu powypisywałaś to katastrofa. KAŻDY posiłek to białko, zdrowy tłuszcz i porcja warzyw. U ciebie nie znajduje nawet jednego- dobrze skomponowanego posiłku. Owoce możesz wywalić- fruktoza to cukier, unikaj przetworzonych śmieci (jakieś jogurciki, płatki inne niż owsiane, wędliny, wafle ryżowe, etc...)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
Przykładowo :
7 - jajecznica z pomidorem, kromka pełnoziarnistego pieczywa, garść orzechów włoskich, tran
11 - łosoś na oliwie, brokuły
15 - pierś z kurczaka, brązowy ryż, sałatka z pomidorów, ogórka i papryki
19 - twaróg półtłusty, sałatka grecka z oliwą z oliwek

Da radę? czy znowu głodówka <załamka> nie znam się :/ nigdy dobrze się nie odżywiałam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jest na sfd kilka pan, ktore przy twoim wzroscie waza tylko 203kg mniej, a wygladaja powalajaco takze kilogramy to nie wyrocznia

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to menu wygląda już dużo lepiej, niż poprzednie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
heh dzięki, artykuł rzeczywiście pomocny. Jako amator-laik mam błędne przekonanie, że jedząc porządnie nie da się schudnąć :/ Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jedzac porzadnie znaczy tez dbajac o jakosc produktow.

statystyczny polak przez slowo tluszcz rozumie ten syf po kotletach bog wie z czego mielonych, ktorym polewa sie ziemniaki olej slonecznikowy z tesco itp
nikt nie zawraca sobie glowy jedzeniem oliwy z oliwek, oleju lnianego, rzepakowego, orzechow wloskich, migdalow etc a co najsmieszniejsze oni tego nie jedza bo sa swiecie przekonani, ze tluszcze tucza, tragedia, ty zmienisz swoje podejsciehttp bo poczytasz prawda?

jesli chodzi o weglowodany to statystyczna osoba domysla sie, ze to bułki, niektorzy wpadna na to, ze bialy ryz.
nikt nie pomysli, ze mozna jesc platki owsiane bedac pelnoletnia osoba bo niby po co? nikt nie widzi roznicy w ryzu bialym i brazowym poza tym, ze ten drugi jest zly bo dluzej sie gotuje i troche drozszy. ludzie nie wiedza, ze mozna jesc makaron razowy, ze mozna zerknac na to z jakiej jest pszenicy, nie wierza w to, ze ciemne pieczywo dobrej jakosci jest serio zdrowsze niz kajzerki ze spozywczaka pod blokiem.

no i nie maja pojecia, ze nie dostarczaja w swojej diecie bialka. jedza same weglowodany watpliwej jakosci z niezdrowym czesto przepalonym tluszczem, a bialko czerpia co najwyzej z kotletow schabowych albo mielonych z tym, ze nie wiedza co tam zmielono.
do tego masa syfow w postaci fast foodow, roznych chemicznych napojow, sokow bez soku, wedlin bez miesa, slodyczy itd, tylko sie zalamac

moze uogolniam strasznie, ale ludzie wprowadzajacy zdrowa diete, cwiczacy, zaczynaja obracac sie miedzy osobnikami prowadzacymi rowniez zdrowy tryb zycia. do tego zarazaja tym swoje otoczenie, rodzine, bliskich i mniej juz zdaja sobie sprawe, ze statystyczny kowalski mysli wlasnie tak jak napisalem wyzej.
naszlo mnie na wykladzik bo wczoraj znajoma pytala mnie co ma jesc zeby schudnac i jak podala swoja propozycje i wyklad o roznych produktach to padlem.

pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza dieta do oceny i poprawy.

Następny temat

dieta na mase, dwa pytania

WHEY premium