SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KNOCKOUT - CELL PUMP - XPAND?...TYLKO KTÓRY?? :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Własnie mnóstwo ludzi skarży sie na ten nowy Xpand, dlatego wybrałem stary. Tylko nie rozumiem tego, że producent wydaje nowy "ulepszony" produkt, a okazuje sie że jest on do dupy...:/ Jak dla mnie to to jest po***ane bez kitu...Mam nadzieje, że coś mi da ten Xpand...W sumie to odzywka za takie pieniądze to już nie jakieś ścierwo tylko kokretny stack. Przynajmniej mam taka nadzieje...

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439

ludzie, a spojrzcie na sklady i na substancje aktywne - jest ich taka sama ilosc, w obu XP (pierwszym i w najnowszym) do tego w nowym mamy m.in kofeinę oraz recovery matrix itp.

Nie zgodzę, się ze "stary" jest lepszy od nowego; jak i nie bede pisal ,ze jest na odwrót - to ,ze na Ciebie podziałał ten pierwszy, a nowy zupelnie moze byc zalezne od dziesiątek innych czynników. Co do długości cyklu - takze jest to uwarunkowane od wielu rzezcy, moze Ty akurat czules najwiekszego 'kopa' w 2-3 tyg. a pozniej nic... a są osoby u których stacki rozkręcają się dopiero w 5-6 tygodniu!

sam biorę obecnie nowego (+inne dodatki) i jestem póki co zadowolony z efektów

a do kolegi wyzej - czy cos Ci "da" to zalezy od Twojej diety,treningu, ilosci snu (regeneracji) i wielu innych mniejszych czynników. Sam stack moze nie dać NIC - dlatego ,tez nigdy nie bedzie produktu ,ktory zadowoli wszystkich stosujących

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-05-22 17:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
banan14_88 : wiesz placac za stak 150 zl wymagam cos od tego bo jest to towar jednak z wyzszej polki.. wiadomo ze bez dobrego odzywaiania i on nic nie da.. jednak fakt faktem ze na starym xpandzie zrobilem 4 kg i okolo 2 cm w bicu.. po pol roku na nowym nie zrobilem kompletnie nic.. to po monohydrancie nawet wiecej uroslem.. niewiem moze na mnie tak kofeina dziala bo ogolnie nie lubie tej substancji.. pisze jakie byly moje odczucia i tyle.. Gdyby wiecej osob napisalo ze mialo po nowym xpandzie lipne efekty nie kupil bym go.. ale oczywiscie wielkie boom reklamowe, wlasciciele sklepow w necie, opowiadaja cuda chociaz jeszcze nie testowali.. a ja myslac ze nowe = lepsze, zakupilem stack popelnilem blad bo ta kasa zostala wyrzucona w bloto
tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
no i widzisz to Twoje zdanie
moje jest inne
od tego jest forum i tak ma być, ale nie mozna tez odrazu przekreslac i odradzac danego produktu bo akurat na Ciebie nie podziałał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
banan14_88 : a twoje jest natomiast takie ze jest w miare dobre.. no i tak jak piszesz po to jest forum.. a ze na mnie nie podzialal i na sporo osob z forum bo duzo postow czytalem o takich przypadkach.. to pisze to co wiem i co wyprobowalem na sobie ..
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 379
ja jestem po Xpandzie Energized jednej puszce i teraz dla dopelnienia sadze nox 3 powiem tak xpand przerosl moje oczekiwania 2 cm w lapie i duzo wiecej sily na barki goraco polecam,ale muli na poczatku tak jak pisali 2,3 dni i potem jest supcio duzy kop i zajefajna pompa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Jak to muli ?

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
To czy muli czy nie raczej, jest jak ktoś wyżej pisał indywidualną sprawą wynikającą raczej z tego jak organizm reaguje na pobudzacze. Na niektórych koffeina działa usypiająco i na odwrót. I to samo mamy tutaj.

Co do Xpanda Recovery 925g zdania są baardzo podzielone, niektorzy chwalą niektorzy niee, raczej mi sie wydaje, że troche za dużo co po niektore osoby wymagają od bądz co bądz kreatyny z duperalami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
ja o xp en. sie nie wypowiadam bo nie bralem wiec niewiem jak stuka..

-Szoho- : no pewnie ze to jest tylko stack.. i troche sie spodziewalem bo xpandzie new formula bo po starym byl naprawde odlot.. a moje oczekiwanie "troche" przelozyly sie w rzeczywistosci na 0 efektow.. czyli tak jak bym wywalil do smieci 150 zl .. dlatego jak mialbym kupowac xpanda, to kupilbym starego i go z checia moge polecic wszystkim bo naprawde warto.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatynka skutki uboczne

Następny temat

Czy warto łączyć HMB i spalacz tłuszczu??

WHEY premium