SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATA_POMOZCIE!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2818
Czesc mam problem cwicze od roku i jest lipa bo rośnie mi wszystko tylko nie klata i mam mała dziurkę koło mostku tzn. w tym miejscu zapadniete i nic nie rosnie cwicze regularnie po 4 cwiczenia na klate raz w tyg przy 3 dniach trningowym
pomocy prosze o jakies rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
A jak trenujesz klatke. Dokładnie:powtórzenia,serie,wiczenia i od kiedy wogole trenujesz

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 276
Sluchaj!...Znam dokladnie ten problem, poniewaz sam mialem :) zapadanieta klatke piersiowa, dokladnie prawa czesc. Wtedy zaczalem robic wiecej serii niz normalnie na ta czesc, ktora byla zapadnieta i teraz nie widac zadnej roznicy, np: rob 4 serie wiecej po 6-8 powtorzen na zapadnieta czesc klatki.

Sluchajcie....Witam wszystkich serdecznie!!!Mam nadzieje, ze bedzie sie fajnie postowalo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
a skad mam wiedziec ktore cwiczenia robic i jak to zrobic zeby tylko jedna strone cwiczyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie na barki

Następny temat

pytanie o plan

WHEY premium