SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem młody mam problem z libido, błędy młodości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Wydaje mi sie że dobrze by ci zrobił Boster testosteronu jakiś mocny taki jak TEstodroll, Dużo kardio mało imprez to normalne że po przepiciu wydolność jest mała i możesz mieć problem z potencją.. musisz dbać o siebie bo brałeś koksy i dużo ćpałeś więc żeby dobrze sie czuć teraz "NA sucho" potrzebujesz dużo pracy to podstawa i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Estrogen i Viagre bym zostawił w spokoju. Estro jest OK. Po zbiciu prolaktyny test powinien wzrosnąć gdy prolka przestanie go blokować ale booster zawsze możesz zarzucić.

Możesz też spróbować zbijać przez ziółka lub Vitamine b6 ale są rożne zdania co do skuteczności. Chemia pewniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 331
Dzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 331
mala niebieska tableteczke zostaw w spokoju :D przyda sie dopiero po 40-50;) zasugeruj sie wypowiedziami kolegow powyzej, to malo szkodliwe a dosc skuteczne metody. Wiec profilaktycznie warto sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Czyli Dostinex i Boster, silka dieta i panienki :D viagre se lykne z raz przed stosunkiem. Nie wiem czy jest sens do tych endokrynologów chodzić, oni tną wały wole sobie sam kupic, chodz w sumie jak bym mial dostinex z apteki przepisany to bylbym pewniejszy. Jaki Boster Testosteronu proponujecie ?

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Dostinex z apteki w PL sobie daruj, bo kosztuje kosmiczne pieniadze za 2 tabletki. Szukaj Cabaseru z importu, bo wychodzi o wiele ekonomiczniej, a substancja czynna jest ta sama. Ewentualnie Bromergon, ale nie ma tez co szalec, bo PRL nie jest jakos wybitnie podniesiona.
Porada doswiadczonego endo rowniez jest wskazana, owszem, wielu naciaga, ale moze trafisz na uczciwego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
Pojde do endykrynologa. Gdzie moge kupic cabaser?

Nie ma diety, nie ma sylwety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
Według mnie na razie możesz sobie spróbować vitex (najlepiej ze swansona) i tribullus może być z vitalmaxa bo tanio wychodzi dobra dawka i myślę, że po miesiącu na prawdę odczujesz różnicę. Pozdro i trzymaj się wariat.

Za mocniejsze rzeczy z apteki łapał bym się jak już ta metoda nie podziała.

Zmieniony przez - test1337 w dniu 2013-05-31 15:17:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
test1337
Według mnie na razie możesz sobie spróbować vitex (najlepiej ze swansona) i tribullus może być z vitalmaxa bo tanio wychodzi

Zmieniony przez - test1337 w dniu 2013-05-31 15:17:47

A jak ten tribulus działa? Co on daje i w jaki sposób? Mógłbys troche przyblizyc działanie tego srodka? Podnosi testosteron czy jak? Moze jakies badania? Bardzo ciekawa sprawa.Rozwiń porade jesli mozesz.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3179
jednak pozostał bym przy tym cabaser. Tylko nie mam pojecia gdzie to kupic :( Ten lek jest dostepny w polsce na recepte ?

Zmieniony przez - zeik1908 w dniu 2013-06-01 10:02:25

Nie ma diety, nie ma sylwety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam

Następny temat

odblok po ph

WHEY premium