SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem gruby - żal i wstyd.....potrzebuje kilku rad.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
1000kcal to głodówka,to nie dieta sportowa,jezeli sie odchudza uklada sie zbilansowana diete redukcyjna z bilansem -300-400 ;)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
leopodius za takie durnoty bana powinieneś dostać.

Sam byłem na 1000kcal i nie dość że mega rozstępów się nabawiłem to jeszcze 2x mdlałem z niedożywienia ( do tego wieczne zawroty głowy zwłaszcza gdy wstawałem).

T/j dideek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
leopodius za takie durnoty bana powinieneś dostać.

Sam byłem na 1000kcal i nie dość że mega rozstępów się nabawiłem to jeszcze 2x mdlałem z niedożywienia ( do tego wieczne zawroty głowy zwłaszcza gdy wstawałem).

T/j dideek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 669
To ja już nie wiem, jak to ze mną było. Ja czułem się lepiej na tej "głodówce" niż normalnie. Grałem w kosza, biegałem. Nie ulega wątpliwości, że zbilansowana dieta z lekkim deficytem kcal jest lepsza pod każdym względem, ale jak jest ktoś niecierpliwy i niepewny czy jest w stanie wgl coś osiągnąć (np. taki ja) to nie jest najgorsza. Trzeba tylko z głową do tego podejść. Dobrze się w nią wprowadzić i wyprowadzić. Poza tym każdy organizm jest inny. Ty mdlałeś, mnie to wystarczało. Ale skoro mówicie, że mieliście takie jazdy po tym, to rzeczywiście - odradzam.

Być może byłem tym, jednym z nielicznych, którzy dobrze znoszą takie głodówki.

Zmieniony przez - leopodius w dniu 2012-07-28 09:49:36

Strong people are harder to kill than weak people and more useful in general.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 100
Panowie a jak to jest z jedzieniem? - Chodzi mi o wieczór, o której zjadać ostatni posiałek - teraz jem przed snem..... a rano czuję sie jak piłka i nie jem śniadani - i takie błędne koło się robi.....

Czas się wziąć za siebie.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Wieczorem ok. 1,5h przed snem jesz np. 100g twarogu + 25ml oliwy z oliwek i rano normalnie sniadanko :) Ogolnie posilki co 2,5-3h

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 100
ciężko będzie od razu się przesiąść na 100g twarogu - ale to podobnie jak z palaczami - jak ni rzucą od razu to wcale nie rzucą..... Pieczywo odrzucic całkowicie? (teraz jem białe + masło itd czyli same zło....) Bieganie jakoś już opanowałem :P ale gorzej z siłownią pewnie pojde i od razu zakwsy przyjda i sie skonczy na tym ze wiecej nie pojde - zawsze tak sie kończyło bo człowiek chce od razu podnosić dużo..... To mnie gubi ....

Czas się wziąć za siebie.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
hm.
pieczywo mozesz jesc ale [żytnie razowe],jezeli sie zabierasz za bieganie to po miekkich nawierzchniach w dobrych butach (szkoda stawów),nie jest tak ciezko sie przestawic,a co do siłowni - po pierwszym,drugim treningu zakwasy,przed treningiem dobrze sie rozgrzej,po treningu porozciągaj to będą mniejsze,nie zabieraj sie za duze ciezary tylko za takie przy ktorych cwiczenia bedziesz wykonywal poprawnie technicznie,na poczatku sie naucz techniki,pozniej ciezary,nie patrz na to ze 'duzy chlop to musi wyciskac 200kg',wez 40kg a wykonaj to cwiczenie dobrze ;) Wez sie za ukladanie treningu i diety ;) diete ukladaj sobie na potreningu.pl

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 669
a nie lepiej wpierw zamiast tej siłowni, robić w domu jakieś ćwiczenia ogólnorozwojowe, oparte o własny cięzar, żeby przygotować organizm trochę do wysiłku? Przecież na redukcji, z ujemnym bilansem i tak się nie rozbuduje

Strong people are harder to kill than weak people and more useful in general.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
14 latkowie sie za takie cos powinni zabierac,chlop ma 28 wiec silownia lepiej mu zrobi ;) zreszta z taka masa watpie ze duzo wywojuje z wlasnym ciezarem,taka prawda ;c

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha i klatki piersiowej

Następny temat

Problem w wyrzeźbieniu brzucha

WHEY premium