SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jesień czas zmian/żeby znów wygladać jak człowiek :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
Nie czuje żadnego dyskomfortu, nie bardzo wiem o co chodzi. Swoja drogą to uwielbiam owsiankę, czasami dokładam do niej jakieś suszone owoce dla smaku.

Splitem kiedyś tylko ćwiczyłem tak więc na pewno wrócę do niego. Ale teraz FBW chyba będę robił to znaczy się od jutra. Bo z tym ACT może być problem. Bo wbrew pozorom tak wcześnie pełno typa na siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
Siema,
byłem rano na siłowni, ludzi znowu jakoś wyjątkowo dużo, tak jakby mieli problemy z dosypianiem.
Zrezygnowałem z ACT bo było to niewykonane przy tylu ćwiczących. Zrobiłem cos takiego:
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

Teraz jeszcze do 18 w pracy siedzę ale myślę, że wieczorkiem wrzuce wreszcie zdjęcia i dokładne wymiary.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
Będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
No i nie przez te dni nie miałem nawet chwili wolnego czasu żeby wejść i ogarnąć to wszystko.
Teraz w pracy mam sekundę.
Prawdziwy dziennik z dokładnymi wpisami zacznę jak tylko wrzucę foty z wymiarami. Mam nadzieję, że wreszcie mi się uda to zrobić dzisiaj.

A tak w ogóle to jak na razie jestem bardzo zadowolony z nowego trybu życia.
Jakoś tak więcej energii w dzień rano budzę się wypoczęty, nie mam pojęcia czy to z powodu treningów czy wreszcie racjonalnego odżywiania. W każdym bądź razie jak na razie jest bardzo pozytywnie :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
kuba90, dlaczego brzucha nie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
A robię robię dwa ćwiczenia po treningu zawsze :)
Ale tak myślę nad jakimś ABS II co myślisz o tym systemie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
kuba90, aha, myślałem, że nie ćwiczysz, bo w notatka z treningu kończyła się na tricepsie. Ja też robię na końcu treningu brzuch, co do ABS II to nie wiem, nie stosowałem tego typu treningu na brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
A jakie ćwiczenia stosujesz na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
teraz aktualnie to skręty na sztangą na barkach oraz spięcia brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"bo split to lipa;) na bf. pisał o tym knife, możesz poszukać "


wiesz, na tym świecie jest trochę więcej osób niż KNIFE.
Cenie Jego wiedzę i doświadczenie, ale proponuje najpierw zapoznać się z róznymi opiniami + doświadczyć czegoś.

Suche doradzanie niestety nie daje rady.



ACT możesz zreyzgnować, daj sobie jakieś fajne FBW, co zresztą już napisał Hubert.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do poprawy

Następny temat

Plan HST, Dieta, Suplementacja do oceny.

WHEY premium