SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jay Cutler - 2 tyg przed MRO !!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jay ogolnie tez moj faworyt a ze nie wygra wiadomo od dawna w zawodach chyba w 2003 mial o wiele lepsza forma mimo to przegral.coleman bedzie ustanawial nowy rekord i tyle tez mi sie raczej zdaje ze to jest czysty show.Wygrane sa niskie jak na tak prestizowy konkurs a w MS.Olympia maja 10 x mniej niz faceci dlatego przestalem az tak sledzic poczynania za oceanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Jak dla mnie Jay nigdy nie byl w lepszej formie na zawodach od Colemana. Ogolnie nie podoba mi sie sylwetka Cutlera i do tego zawsze ma troche wody w dolnym grzbiecie i posladkach, ciekawe czy w tym roku uda mu sie jej pozbyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jak dla mnie to coleman ma wiecej wody.uda nie sa tak pociete jak u celemana i plecy tez jedna wielka bryla nie odcina sie tak bardzo i do tego ten brzuch ogolnie cutler jak dla mnie wyglada o wiele estetyczniej. a na tych zawodach wygladal lepiej o to nie buylo tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Pakman ja nie rozumiem czemu ty tak faworyzujesz tego gościa Masz jakies specjalne ku temu pwody a moze to rodzina. W/g mnie to on nic specjalnego sobą nie reprezentuje i nie powinien być aż drugi.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
"on nic specjalnego sobą nie reprezentuje i nie powinien być aż drugi"

teraz to przesadziles
jak twoim zdaniem bedzie wygladac pierwsz trojka? pokaz mi zdjecia kulturystow, ktorzy wygladaja znacznie lepiej od niego skoro twierdzisz, ze on nic soba nie reprezentuje.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
niestety takie zycie!! Ja sie ciesze ze nigdy nie wygral bo go nie lubie po 2 tak jak wyzej forma nigdy nie dopracowana do konca. Gunter w 2002 IMO byl najlepszy a zajol dopiero 5 miejsce to jest dopiero sku...nstwo Wiec niech sie cieszy ze ma 2 miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Dżingis nie czepiaj sie słuwek bez przesady chodzi mi o to ze nie reprezuntuje sobą az tyle żeby być 2 a juz nie mówiąc o tym żeby wygrał.
Wiesz na pierwszą piątke to moze i zasługuje. A jezeli chodzi o zawodników którzy mogli by go wygryzc to mi sie wydaje ze Badell od 2 lat powinien byc na jego miejscu. Moze jescze wiecznie nie doceniany Gunter ale on ma chyba za szerokie biodra i chyba wogóle nie ćwiczy łydek. Ja w tym roku jestem za Branchem warrenem powinien wejść do finłu.
Sylwetka Cutlera na zawodach nie jest zachwycająca chyba ze wezmiemy pod uwagę uda i mase ale czegos mi w niej brakuje. Most mucular w jego wykonaniu to juz wogóle porażka. Zwróć uwagę na gęstość mięśni badela jest napewno lepsza niz cutlera. Jesli chodzi o definicję i ogólną prezentacje tez badell dla mnie górą. Cutler wygląda bardzo dobrze na pół masie tak gdzieś w połowie przygotowań do zawodów ma super gęstoś i rzeżbe a puzniej juz jest tylko coraz gorzej.
pzdr.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Skoro tak jezdzicie po Cutlerze to co byloby z Colemanem?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Coleman za dużą dupe ma i brzuch a tak to spoko
pzdr.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Nie lubie Roniego i nie chce zeby pierwszy w histori wygrał MR.o 9 razy z razy nie mówiąc juz ze byłoby to z rzędu Cutler FAWORYT

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-27 20:56:11

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie?

Następny temat

VITALMANIA FINAŁ - 23 WRZESIEŃ

WHEY premium