SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jasiu do oceny (1,5roku ćwiczeń)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Masa dobrze gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
Jasna cholera ludzie czy was powaliło?!?!?! O 1 cm sie czepiacie?? a te 43 czy kto wie ile to mi wyglada na 38 GORA ;] I niema sensu sobie naciągac wymiarow;]

PASZCZAK gratulacje bardzo ładnie :) No i widac ze w głowie tez masz duzo w odroznieniu od niektorych.. Ja zaczynam z siłkom od lata jak sie cieplej zrobi bo czeba zrobic pozadek i wszystko zakupic :)

Pozdro 3majcie sie PASZCZAK trenuj dalej, a w witkowie byłem i mowie ci.. mozna niezauwazyc jak sie to przejedzie :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7987
O koorwa, wpierd0l . Mlodociani dresiarze atakuja . Chyba ta omka za bardzo dziala na twoja psychike

heh łap sogacza za tą omke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
Jak nic innego wkurza mnit to ze ktos ma lape tlustą i mówi że ma np. 40 w bicepsie, nie mowie tego do paszczaka bo on ma taka fajna wyrzezbiona, ale ktos sie chwali ze ma 40 iles a sam fat (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
nie to pytanie nie do ciebie Paszczak tylko do załozyciela postu

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
"Bierz miare przyjezdzaj do Witkowa 16km od Gniezna jak nie bedzie 43cm w łapie to masz wp*****l " O f***K biore miarę .. będzie czy nie będzie to 43, ale jestem ciekaw kto komu w******li

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
przesadzacie mocno!!! 3 cm roznicy w bicepsie i taka walka, taki problem, aha marna paszczak u ciebie ta rzezba na bicepsie, nawet kabla nie ma

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Panowie to sie niema co smiac tylko trzeba płakac kolega z łapa 43 stoi w biedronce na ochronie
A reszta ekipa z witkowa na kasie siedzą.
Ja znam takich jak oni z nimi to sie długo nie rozmawia
Dobra ale ja sie juz nieodzywam.
Paszczak a co do twojej łapki za***iscie wyglada ja mam podobnych wymiarów ale mam gorsza estetyke dlatego Pozdrawiam i respekt for you.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 244
ehhh widze że nie ma co tu wystawiac postów bo wiekszośc potrafi wysmiewać 1 problem czy ten koles ma w łapie 43cm 2by się ujawnił jakby się wam to udowodniło <niestety nie mamy jak to udowodnić> ale wtedy by było gadane ile ten koles się nażarł omków?? itd. smieszni jesteście ludzie a paszczak wystawie ci kiedyś mojego kumpla który ma samą rzeźbe więc trenuj jeszcze masz czas a potem pokarze ci prawdziwego chłopaka na rzeźbie 38cm miał w biku wołamy na niego pan rzeźba a zreszta kij wie czy to się opłaca wystwaić bo pewno zacznie sie kłotnia że ten koleś ma 30 włapie "kązdy ponad kazdym.... wszyscy najmądzejsi" pozdrawiam...

Co nie może zabić to wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 244
a i jeszcze jedno no fajnie że ten koleś jest tłusty heheheh <fakt faktem tera właśnie jedzie na mase cały czas, jakoś poźniej zamierza skoczyć na rzeźbe tylko chce ejszcze nabrac na masie ;}> ktoś uwarznie zauwarzył że ma małego trika i własnie nad tym tera stara się popracować wogóle jeszcze kupe roboty przed nim ale stara się chłopak.

Co nie może zabić to wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszykarz from katowice

Następny temat

no i troche mnie

WHEY premium