SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jankez - Foty do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
zredukuj ta wodę to zostanie z ciebie 75 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
Skończę cykl to woda sama zejdzie ;) + jakieś lekki redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Najwiekszy progress to chyba fryzura. co do fot to ok troche rozmiaru przybylo ale dalej nic specjalnego jesli chodzi o jakosc miesnia. no chyba ze chodzi tylko o rozmiar.

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
Podaj wymiary : ) ... krytykują i krytykują , dla mnie jest całkiem dobrze ... Masz odemnie SOG'a na zachęte : )

Bez wyrzeczeń i cierpienia niczego nie można osiągnąć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Tylko krytykować poprawią, dla mnie progres jest czy to 3 lata czy wa 10 nieważne, nie każdy ma chęci i czas zapie.dalać dzień w dzień z idealną dietą, regeneracją itd. Zmieniasz się na lepsze i oby tak dalej.

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-11-25 15:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
Krytyka i krytyka no trza zapierolać jednym słowem ;) wymiary - bicek 39/40 udko - 64 barki - 123 klata - 108 pas - 90 . planuje nabic kg do 100 i redukcja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jak przy takim pasie nabijesz wagę do setki to później redukcja będzie przerąbana. Wytnij ten tłuszcz i wypompuj wodę, bo robienie masy przy takim bfie nie ma większego sensu chyba, że idziesz w ilość a nie jakość. Nogi chudziutkie i grubość pleców słaba - pod to ukierunkuj trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
No pas u mnie cienko aczkolwiek nie mierze go na czczo tylko wieczorem ale od dłuższego czasu pas stoi w miejscu tak wiec źle nie jest.. No w planach mam konkretną redukcje i zacząć od 0 masować z przemyślanymi treningami i dobrą dietką. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
A no i co do tego uda 64cm to wydaje mi się że jak dla mnie wystarczająco bo nie chce mieć wielkich ud ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
A ręce chcesz mieć wielkie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bociek odbudowywanie formy

Następny temat

13 wojowników konkursu Biceps & Triceps-pomożecie?

WHEY premium