SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiej jesteście subkultury??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
bueheh

o on myslałe że wygląda jak marines
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
szerokie spodnie i szalik klubowy

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
zwykle jeansy i jakis t-shirt ale czasem zaloze dresik albo skóre jak ide przykozaczyc a na siłowni sie nie pokazuje bez rozowych stringow i spodenkow do konca posladkow

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
uwazam sie za neutralnego ale ludzie uwazaja mnie za metalowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ja jestem typ budowlanca, czyli jeansy buty zamszowe i koszula zarzucona na podkoszulek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja osobiscie lubie RAC, ale nie jestem skinem. Ubieram sie normalnie, mam jedne bojowki moro i czasem je zaloze, mam tez bluze lonsdale i koszulke "Polska" ale to nic nie znaczy. Takze jak wiekszosc - norma.

p.s. FU, kiedys w avatarze miales taka skinheadowska piesc, cos sie zmienilo?

Zmieniony przez - MatekTBG w dniu 2006-05-24 18:11:33

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
oj tak Oi!, RAC jest git

Ramzes rządzi jak dla mnie teksty na pamięć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 678
Ja słucham KoRna a ten zespoł to nie wiadomo czy metal czy jakis rapcore ( czyli KoRn to NuMetal^^) więc i ja jestem taki nie wiadomo co^^ Coś jak Koniu151
Słucham tylko Korna ale nic nie szkodzi jak na vivie leci Snoop Dogg, 50 Cent i inni niezli, no i jak metal leci to tez głowa mnie nie boli ( no chyba ze ten Mocny). A ubieram sie normalnie chociaż kiedyś skate i niedługo chyba też jakieś spodnie sobie załatwie takie ^^(pasek, i koszula KoRna tylko) A co do spodni to schudłem i nie odpowiadają mi już gdyż moze 2 nogi do nogawki włozyć i mi luźno jest ^^

Zmieniony przez - Rothimer w dniu 2006-06-05 21:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Ja jestem z subkultury Waletowskiej i chodze na walete wszędzie, poleceam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
a ja chodze w damskich ciuszkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krytyka kreatyny Vitalmaxa?!?!?!

Następny temat

instruktor , jak zrobic ?

WHEY premium