SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiej jesteście subkultury??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
j.ebac subkultury!!
Chodze jak mi jest najwygodniej

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
jw.

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
u mnie to różnie wygląda

raz jakiś dresik raz jeansy ogólnie to nie wyrózniam się. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Kolesie którzy noszą spodnie opuszczone do kolan są wyjątkowo żałośni. Rozumiem dzieciaki ale starsi robia już z siebie pośmiewisko. Największymi*****mi są skateboardzisci.

Ja sie ubieram normalnie. Lubie nosic bluzy z kapturem i jeansy bądź sztruksy.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-05-21 17:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Standard... w zależności od podody bluza jakas zapinana na ekspres ewentualnie jakas z kapturem + dzinsy jakies chyba że jak ciepło to jakas koszulka z emblematem + spodenki krótkie, a w dresie to ja tylko w gałe gram bo tak to sie wstydze go zakładac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
pewnie wstydzisz sie go zakladac bo pisze odidos albo nice
ja czasem lubie sobie do dzinsow moje kozackie mafijne pantofelki zalozyc
tak wogole to lubie chodzic w gajerku ,jkanciakach etc.=D

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Sóbkóltura lódzi robioncych buendy uortograwiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
osesek nie dlatego... :-]

ewentualnie na randke mozna iść w dresie, bo to też tak jakby trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5114
A wiec wyjaśniam po co jest ten post:
Po pierwsze: coś nowego
Po drugie: raczej w stereotypach jak ktos pakuje to od razu dres itp. chodz sam lubie dresik to i tak trzeba ten stereotyp obalić. A tu widze ze jednak dużo dresów tyu nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Ja jestem metalem w dresie ,ubieram się zazwyczaj normalnie ,mam kilka koszulek kapel: jedną Iron Maiden,Nirvany i Pantery obowiązkowo z obciętymi rękawami.Lubie też reggea ,szczególnie latem ,teraz lato sie zbliża więc u mnie na siłce leci tylko Bob Marley ,UB40,Bad Manners itp. sprawy.Jara mnie też oldschoolowy hip-hop ale nic podobnego w stylu 50-Centa ,raczej N.W.A ,ludzie z wytwórni Death Row Records ,Bad Boya no i Wu-Tang Clan. Lubie też Punk Rock ,kulture skinów począwszy od ska do rac. Lubie Death Metal ,w Black Metalu nieraz coś ciekawego wynajde ale głowny mój ulubiony styl to Trash Metal i Hard Rock. Lubie glany bojówy moro ,no i też troche szersze spodnie ale bez przesady. Ale chodze zazwczaj w adidasach nike i tego typu dresach czy też bluzach z kapturem. Ogólnie nie moge się zaliczyć do żadnej subkultury bo jest wiele takich z których mnie coś pociąga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krytyka kreatyny Vitalmaxa?!?!?!

Następny temat

instruktor , jak zrobic ?

WHEY premium