SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie zestawienie walk na OWGP????

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jak dla mnie to przeceiniacie Waldemara i nie doceniacie Józefa To w zasadzie tyle. Wiele osób trąbi, że Wand jest głównym faworytem do wygrania GP. Sorry, ale o ile pamiętam, to nie udala mu się ta sztuka nawet w LHW. Pisanie o Józku, że jest mięsem armatnim też jest jakimś nieporozumeniem. W starciu z Józkiem daję Waldkowi nawyżej 10 % szans.
A co do rozstawienia będzie ono moim zdaniem takie:
Waldek - Mirek
Antek - Józek

druga opcja to:
Mirek - Antek
Jozek - Waldek

W grę nie wchodzi:
Józek - Mirek
Antek - Waldek
Z tej prostej przyczyny, że Jozef i Mirek walczyli już ze zobą 2 razy, więc zorganizowanie ich trzeciej walki mijałoby się z celem (mniejsze zainteresowanie - publika wolałaby zobaczyć jakieś inne rozwiązanie).

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5910
Panowie czy wy aby Josha nie znacie tylko z Pride`a????
Poszerzcie horyzonty, klapki na Pride`a to mało. Facet jest naprawdę dobry a i tu i na innym forum jakoś w każdej walce jest przegranym tylko że jakimś po prostu cudem wygrywa, k.... jak to się dzieje hmm.

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Moim faworytem jest Cro-cop a najmniejsze szanse ma Wand-paradoksalnie jednak uważam że jak Silva ma dojsć do finału to tylko po walce z Mirkiem ta sztuka może mu się powieść.Z Mino i dżoszułą Silva raczej pozostaje bez szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Wand ma szanse pokonać Crocopa. Po tym co pokazał z Fujitą nie ma dla niego mocnego przeciwnika wg mnie, no chyba, że Fedor. W pierwszej walce Silva wygrał, tyle, że nie pozowliły na to zasady, przyjęte przed walką. Barnett vs Mino z kolei to walka jak dla mnie bez faworyta. Nikogo w niej nie obstawiam, ale miło bedzie jak Josh wygra

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Przypomina mi sie sytuacja jak wiekrzosc na forum pisała ze Hunt bedzie czarnym koniem, ze jest w stanie pokonac nawet Fedora. No i wiadomo jak to sie skonczyło, zostal powykrecany przez Barnetta.
Terez moim zdaniem bedzie podobnie, z tym ze Josh bedzie tym przegranym. Nie wydaje mi sie zeby był w stanie pokonac Wanda (który prawdopodobnie obił by go solidnie), Cro Copa (2 walki w plecy), a tym bardziej tak doswiadczonego parterowca jakim jest Mino, ktory ma w dodatku niezła stójke, i nawet w ten sposób moze obić Josha.
Nic nie mam do Barnetta ale walka z Alexem mnie nie przekonała jakos. Natomiast z Huntem wygrałby kazdy parterowiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Randlemen - a cóż on takiego znowu pokazał z Fujitą, że niby nikt się z nim mierzyć nie może?! Nic szczególnie nowego w stójce (w której Kazik nie jest przecież zbyt dobry), oraz znów niedowład jakiś w parterze (jak mógł tej balachy nie skończyć?!!!). Spójrzmy prawdzie w oczy - Silva ma najmniejsze szanse na wygranie tego GP. Oczywiście w takim gronie wszystko może się zdarzyć, bo to 4 fantastycznych fighterów. Ale realnie patrząc Silva w żadnym razie nie jest faworytem.

Uważam podobnie jak CINS, że Mirko jest faworytem, ale właśnie z nim ma Wand największe szanse ze względu na styl walki, atuty. Natomiast Barnetta nie stawiałbym tu w roli głównego pretendenta do tytułu, lecz nie ulega wątpliwości, że nikomu z pozostałej trójki nie będzie z nim łatwo. Co z tego, że Mirko wygrał z nim 2 razy? Pierwszy raz trudno nawet liczyć, a drugi to była wymęczona decyzja (inna sprawa, że CC nie był w formie wówczas). Nie jest bez szans w ich trzecim starciu. Jeśli idzie o Silvę to myślę, że Barnett byłby dla niego bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Josh jest zbyt duży, doświadczony, twardy i sprytny, by Silva mógł się z nim rozkręcić. To byłaby piekielna walka, ale sądzę, że Josh jednak by w niej górował. Natomiast z Mino to już napisałem - Nogueira byłby faworytem jednakże Barnett może sprawdzić nie lada niespodziankę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
"Josh jest zbyt duży, doświadczony, twardy i sprytny, by Silva mógł się z nim rozkręcić"
czy Kazikowi brakowało którejs z tych cech? mysle ze nie, a dostał łomot od Silvy bardzo wyraźny
A co do próby załozenia balahy przez Wanda z Fuitą - Wand nie jest od zakładania balahy, klucza, kimury itd... Miał okazje, próbował, nie wyszlo, ale skończył walke w sposób w jaki kazdy sie spodziewał czyli destrukcja przeciwnika.
Naprawde jakos cięzko mi sobie wyobrazic zeby Josh wygrał z któryms z tej trójki.
W turnieju stawiam jednak na CC, tak jak pisałem. W finale podejzewam ze spotka sie z Mino, ale tym razem da rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Tony Scarf ja zawsze mowilem ze Hunta pokona pierwszy lepszy bardziej doswiadczony zawodnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No to się pomyliłeś, bo Kohsaka jest pierwszym lepszym doświadczonym zawodnikiem (czy raczej był), a jednak go nie pokonał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1425
Wedłog mnie zdecydowanym faworytem jest mirko.Walka z silvą odbyła sie bardzo dawno temu i mirek nie miał bladego pojecia o parterze wiec nie mógł przeciwstawic sie silvie na wszystkich płaszczyznach.Jesli chodzi o Mino to faktycznie swoją walke przegrał ale to tez był początek jego kariery w pride i z takim mistrzem parteru jak Nog to nie wstyd.Zresztą niewiele brakowało zeby skończyło sie to zwyciestwem mirka przez K.O.Uratował Noga gong na kończący pierwsza runde.Zabrałko mirkowi 10 sekund.A z Barnetem Wygrał juz 2 razy wiec raczej nie bedzie mógł zagrozic mirkowi.Jestem pod wielkim wrażeniem postepów jakie Mirko poczynił do tej pory w mma i mam nadzieje ze nadejdzie taki dzien ze dostanie ponownie szanse walki o pas z fedorem i wygra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjeżdżam.

Następny temat

Ciekawy teledysk

WHEY premium