SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie zestawienie walk na OWGP????

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
Minotauro wygra calosc. Chyba ze w finale z Miroslawem da sie porzadnie trafic. Final Nog vs Mirek stawiam 70% na Noga. Kazdy inny final (a kazdy bedzie z Nogiem) to 90% na Mino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Najbardzxiej prawdopodobne wydaje mi sie. Wand-Mirko i Mino-Barnett.Czyli dwóch uderzaczy i dwóch parterowców.Finał,walka parterowiec-uderzacz.Wskazywałbym na CroCopa ale nie będzie dla mnie zaskoczeniem wygrana kogokolwiek(moze poza Joshem)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Pary będą najprawdopodbniej Wand vs Mirko i Josh vs Mino. Obie walki będą się cieszyć sporym zaintresowaniem. wystarczy przypomnieć GP LHW - większe napięcie było przed walką Arona vs Silva niż finał. Tu może być podobnie.

Największe szanse ma Mino i CC - obaj są doświadczeni, nie mają żadnych słabych punktów i każdy z nich ma naprawdę mocną stronę, asa.

Barnett natomiast to zawodnik, który przede wszystkim nie walczył w Pride, ale w UFC i Pancrase, dwóch wielkich organizacjach MMA, których zdobył pas mistrzowski. Jest duży, ma dobrą technikę i jest wytrzymały.

Silva wypada dosyć blado a ostatnia walka pokazała, że parter ma najsłabszy ze wszystkich, a stójką bynajmniej nie dominuje nad resztą. Czym więc będzie wygrywał? Pozostaje KO/TKO, ale w jego przypadku to nie będzie taktyczne zagranie, sukcesywne niszczenie tylko spontan. Na tym poziomie jego spontam skończy się obaleniem bądź kontrą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Sorry Wes ale mimo wszystko wydaje mi się że Wand ma lepszy parter niż Cro Cop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Co do CC - Wand, to wg mnie Wand nie ma zbyt dużych szans na zrobienie Crocopowi krzywdy w parterze. Sam Fedor nie mógł. Co do stójki, to Wand musi walczyć z CC zupełnie inaczej niż z zawodnikami swojego wzrostu. W walce z CC nie można się zbyt beztrosko odsłaniać, bo jego ciosy są piekielnie mocne, nie mówiąc o kopnięciach. Silva będzie musiał bardzo uważać przez całą walkę.

Jeśli Fedor nie dał rady znokautować ani poddać CC, to tym bardziej nie zrobi tego Wand.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja nie twierdze ze Wand jest coś w stanie zrobić CC w parterze. Walka będzie ciekawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2580
w sumie to mało ważne kto z kiedyś walczył... to było dawno i dany zawodnik mógł być w innej formie niż teraz. przykład: Wand kiedyś dostał lanie od Belforta, Chuck jak wszyscy wiemy z Vitorem wygrał. Czyli wg toku myślenia niektórych z was Chuck wygra z Wandem !!! ( może wygra może nie ) to co kiedyś się działo w tej chwili jesty nieważne to tylko statystyki !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Co do Barnetta to już wiele razy mówiłem że jest najtrudniejszym potencjalnym przeciwnikiem Silvy. Małe porównanie warunków i stylu:

Barnett:
190 cm. 113kg.
Świetny grappler i dobry uderzacz. Z CC walczył bardzo dobrze mimo że walka raczej toczyła się w stójce. Jest bardzo doświadczony i walczy mądrze.

Silva:
181 cm. 96 kg.
Sprytny uderzacz, bardzo mobilny w stójce i tródny do trafienia- oczywiście nie przez zawodnika pokroju Hunta z którym nikt w stójce w Pride nie może się równać. Niegdyś jego największym atutem były uderzenia kolanem jednak przy tej różnicy wzrostu nie będą one odgrywały większej roli w walce(chyba ze kolana barnetta). Wand potrafi mocno przy******lić i myśle że jest w stanie pokonać Josha ale będzie to mordęga i jeżeli nawet z nim wygra w półfinale to nie będzie w stanie stoczyć walki finałowej- zmęczenie, kontuzje. Myślę że w tym gronie wystarczy żeby Wand stoczył równą i piękną walkę z którymś z nich żeby udowodnić że jest jednym z najlepszych zawodników świata bez względu na wagę. Bardzo ciężko stwierdzić jak potoczy się jego walka półfinałowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Weasley o Silvie:
"Na tym poziomie jego spontam skończy się obaleniem bądź kontrą"

No tak, obalic i powykręcac Wanda - pestka. Tylko przypomnij sobie 3 walki z Sakuraba. Był lżejszy od Barnetta, to fakt, ale na wykręcaniu to sie raczej znał i skończył biedak marnie. Nie sądze zeby te 7~8 kilo miedzy Joshem a Silva mialy wiekrze znaczenie.
A co do tego kto ma lepszy parter - CC czy Wand: raczej powiedzialbym "kto sie lepiej broni w parterze" bo nie mozna wymagac ani od Silvy ani od CC dzwigni, kluczy itd, bo to nie ich styl. To tak jakbyśmy wymagali od Barneta petardy z nogi na głowe jaka dysponuje Miras, czy kolan jak Wand. Kazdy ma swój styl.
Poza tym Wanda jeszcze nikt nie poddał technika koncząca (poprawcie mnie jezeli sie myle), a Mirco dostał juz balache.
Pólfinały pewnie bedą takie jak wiekrzosc pisze:
CC vs Wand
Barnett vs Mino.
Stawiam na CC, ale moze jeszcze być tak ze to Wand z nim wygra. Co do drugiej walki - nie daje szans Joshowi, nie z geniuszem parteru Mino, bez jaj.
Na koniec powiem tak - na tym poziomie WSZYSTKO sie moze zdarzyc, nawet high kick Barnetta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjeżdżam.

Następny temat

Ciekawy teledysk

WHEY premium