SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie tanie białko(w wiaderku albo butli)??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 670
Chciałbym kupić z 3-6 kg białka najlepiej w wiaderku.Co myślicie o bio tech USA 4 kg za 230 zł?i jakie jeszcze polecacie w wiaderkach albo butlach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miło wspominam to białko ale niektórzy wspominali o przekrętach stąd jego (niska) cena. Z innych tańszych białek to chyba z AllNutrition. Choć raczej w cenie 230 zł nie kupisz podobnej ilości AllNutrition...


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-05-01 17:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
W sumie masz promocję na All teraz
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis35335.html
Ja np otrzymałem sms o 15% rabatu z okazji majówki to wtedy by wyszło 183zł. Nie wiem tylko czy rabat obejmie już przecenę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
JA tam bym ci polecił hi Tec c-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W tak wielkim wiadrze nie kupuj, smak Ci się znudzi albo nie podejdzie i po co się męczyć, bierz allnutrition w mniejszych workach i różne smaki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
lepiej kuic osobno wiadro, jak juz potrzebujesz, a bialek 2-3 o roznych smakach:) chyba, ze masz sprawdzony swoj ulubiony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Mi też all nurtion bardzo podeszło

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
Gepard123321
Chciałbym kupić z 3-6 kg białka najlepiej w wiaderku.Co myślicie o bio tech USA 4 kg za 230 zł?i jakie jeszcze polecacie w wiaderkach albo butlach

BioTech USA masz na myśli Power Protein ? https://sklep.sfd.pl/BioTechUSA_Protein_Power-opis33602.html
Tam jest duży udział słabo przyswajalnych białek sojowych, do tego posmak białek sojowych jest nieprzyjemny... Te 4kg strasznie byś męczył. Ogólnie nie warto nawet za tą cenę.
SzeA co do przekrętów (które nie miały w końcu pokrycia w faktach) to chodzi o Iso Whey Zero nie Power Protein, tu zupełnie inny produkt. Lepiej kupić OstroVit WPC 80. Kupisz za 200-210 zł 4kg tego białka, worki w 5 różnych smakach. Nie ma ochydnego posmaku z frakcji SPI oraz dużo lepsza przyswajalność i aminogram, prawdziwe WPC bez lipnych domieszek.


Zmieniony przez - Hemp Beat w dniu 2017-05-02 20:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ja miałem ISO Whey Zero Biotecha i dobrze je wspominam. Choć niektórzy mnie straszyli wałkami z tym białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
osobiście lecę już jakiś czas na all nutrition cena bardzo fajna i masa smaków do wyboru,nawet bym się nie zastanawiał na twoim miejscu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię bardzo podobne zakupy co jakiś czas 4-6 kg białka
I obecnie białko WPC80 Ostrovitu kupisz za 45PLN za 1 kg po przeliczeniu bo worki są pakowane po 900gr
Taniej nie kupisz dobrego białka i wszystkie SFD czy K** wychodzą drożej po przeliczeniu ( sprzedają w workach po 700gr lub 750gr)

I tak jak pisali poprzednicy lepiej jest kupić kilka worków z rożnymi smakami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy i dawkowanie

Następny temat

Dyma Burn Extreme, pytania

WHEY premium