SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie białko z Allegro - czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam !!
jestem tu nowy :)
wieć zaczne od siebie :
mam 20 l. 193 cm i 85 kg i mój problem jest taki że za nic w świecie nie moge przytyć choćby 2 kg ;/ (a chce mieć wage ok. 95-100 kg )

przeglądając aukcje na allegro natknołem się na "tanie białko" np. to [url] http://allegro.pl/show_item.php?item=28220677 [/url]

i chce się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat takiego białka ?
bo nie wiem czy warto a i tak kasy nie mam na nic droższego .

nie chodzi mi o przybranie masy mięśniowej ale o przytycie w jaki kolwiek sposób !! prace mam raczej siłową , fizyczną wieć może i troche mięsnie przybedzie , na siłownie raczej nie bede miał czasu chodzić

planuje to białko sporzywać 3x dzinnie w takiej postaci : 2 banany zmiksowane z 0,5 szklanką mleka , 4 łyżki cukru i 4 łyżki tego białka (taki koktajl)

tylko nie wiem czy to białko coś da ?? czy przytyje po tym białku przynajmniej 3-5 kg na miesiąc ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****A !!!!!!! Ile można mówić!!!!! Nie wierzcie Allegro. Towar jest ściemniony i nie odpowieda jakością konkurentom bardziej renomowanym!!! Będziesz miał farta jeśli nic Ci sie po tym nie stanie. Z resztą co będę gadał. Wejdź do wyszuki i wpisz Allegro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
jeszcze sie okaże że to sproszkowane kartofle

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
to dobra serwatka ze spółdzielni rolmlecz... ale serwatka białkowa a nie białko, o którym myślisz... ogromna ilość laktozy... ponad 77%... ogólnie przeliczałem to i nie warto... zresztą tu masz post o tym

-----> https://www.sfd.pl/temat138655/ <-----

wrzuce do niego ten opis z allegro bo fajny jest...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE DAJ SIE NABRAC NA TO GOWNO --- wielu oszukuje sie, poniewaz myli "bialko serwatkowe" (jedno z najlepiej przyswajalnych) z serwatka (wyleci Ci tylem :). To serwatka i to wlasnie to sprzedaje ten koles na allegro to niewiele ma z bialkiem wspolnego. Po tym tylko bedziesz pierdzial i sral - po rozmowie z pracownikami mleczarni, gdzie to mozna kupic za kilka zlotych, dowiedzialem sie ze dla nich "bialko serwatkowe" czy serwatka to jeden ch.... i sprzedaja to naiwnym jako bialko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dokładnie to samo co will napisał! zreszta jezeli nie za bardzo ufasz to przeczytaj to:

https://www.sfd.pl/temat138655/

btw było jest i bedzie

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no comment
niby mamy na forum fajny post na ten temat,a i tak pytan o allegro jest coraz iwecej

"sproszkowane kartofle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
To świetne białko, koledzy wcześniej kłamią, żeby wykupić cały zapas... masa po tym białeczku idzie jak złoto.. (ale mam od rana głupawę )

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kurna wydałes na.teraz bedzie trzeba kupowac drozsze"białko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Właśnie... nie ma tak łatwo, trzeba się z kolegą podzielić.. ostatnio jak odbierałem mój worek allegro nutrition super wheya, to za mną wkolejce stał Pudzian

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha czyli już wiem żeby tego nie kupowac !!!

w takim razie co polecacie zamiast tego ?? przedewszystkim żeby było jak najtańsza a w miare dobrej jakości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka jaj kurzych

Następny temat

X-TREME Supafit Muscle + Firmy INKOSPOR

WHEY premium