SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplematy wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
Cze mam ok 200-250zl na suplematy(wiem ze to malo ale coz)Moim celem jest przyrost beztluszowej masy!!!oraz znaczna poprawa sily.Chcialem prosic was jakie suplematy moge zakupic do 250zl by byl jakis efekt.zastanawialem sie nad mono kreatyny (cena ok 40-50zl) wraz z polaczeniem z hmb daje podobno efekty(cena hmb olimp 400kaps ok 80zl).Niewiem czy to dobre polaczenie co myslicie o tym?No i zostaje mi jescze ok 120zl wiec na co wy je moznac przeznaczyc prosze o wasze rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dieta, staz, poprzednie cykle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
staz 2 lata wzrost 185 waga 85kg.Typowej diety nie mam ale moimi glownymi skladnikami sa produkty bialkowe oraz weglowodany(energetyczne),tluszcz w mniejszyh ilosciach.Rok temu zrobilem 3 cykle kreatynnowe
1cykl-mono olimpu mega caps 300 +dexto juice
2cykl-j.w
3cykl-2x450g cell pump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
skup sie na diecie bo ona jest najwazniejsza

co do cyklu

np. XP + male Cp + witaminy + ZMA 'apteczne' + omega-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy sa jakies suplementy na obnizenie ALDOSTERONU?

Następny temat

stawy

WHEY premium