SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie odżywki wybrać

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Witam jakie byscie poradzili wybrać odżywki mam na to 400zł tak myslałem zeby kupić kreatyne np. inco sport do tego białko dobrej jakośći i gainera czy to dobry pomysł ?? cwicze na siłowni ok 2 lat siła mi ładnie idzie przy wadze 66kg wyciskam na płaskiej 115 kg mam 21lat i troche bym chciał moją wage zwiekszyć żadnych odżywek jeszcze nie brałem i dodam jeszcze ze nie mam żadnej diety dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
i dodam jeszcze ze nie mam żadnej diety

a chcesz ją miec??czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8325
no to nawet power masz jak na twoja wage, wracajac do tematu to podstawa jest dieta ktora mozesz odzywkami uzupelniac ale nie moze ot byc 100% supli hehe polecalbym kreatyny CUBED, do tego Xtreme pro mass(4500g)co w sumie wyniesie kolo 230zl a reszte zainwestuj w makarony ryze piersi i twrogi i jajka jak chcesz, masa bedzie szla jak marzenie zaufaj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
nie mam diety i nie bede miał poprostu prowadze taki tryb zycia ze nie mam czasu na diete poprostu staram sie jesc jedzenie weglowodanowo białkowe i cwicze a na diete to nie mam czasu zeby sobie wyliczać czego ile mam zjeść... i dlatego nie bede jej miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
to odżywki za wiele ci nie pomogą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Z takim podejsciem za wiele nie osiagniesz

----Ręce które leczą----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal pro + Wpc 80 ????

Następny temat

Kreatyna+Glutamina??

WHEY premium