SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
ale nie o samo białko chodzi w diecie, sa jeszcze weglowodany i tluszcze ktore tez musisz dostarczac zeby masa szła

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Bo napisał ze jego cel nabranie masy i spalenie tłuszczyku.Jak mozna nabierac na masie i jednoczesnie spalac tłuszczyk smieszne to troche,spala sie tłuszcz ale przy redukcji(dozezbianiu).Pierwsze niech nabize odpowiedniej masy a puzniej niech spala zbedny tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Jeżeli tego tluszczu jest troche to da rade to spalic i to bardzo szybko nawet przy masowaniu. Mase nabieral bedzie mięśniowa a nie tluszczowa

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Jaki on ma tłuszcz jak wazy 80 kg przy wzroscie 180.Jak chcesz nabrac masy to jedz dużo i czesto pelnowartosciowego posilku przy tym przynajmiej trzy razy w tygodniu siłownia i bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Napisałem Masy mięśniowej i spalenie tłuszczu:P tłuszczyku już trochę mam... mimo aktywnego stylu życia nie mogę zrzucić... Czyżby nie dało sie powiększyć mięśni i spalić tłuszczu jednocześnie? ;P :D Wiadomo że nie spodziewam sie wyników od razu. Nic sie samo nie zrobi. Trzeba po prostu ciężko pracować nad sobą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
a skad ty mozesz wiedziec czy duzo ma tego tluszczyku?
Może mam bemben zatluszczony...


Zmieniony przez - Kalik1964 w dniu 2010-03-27 00:58:55

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Mam już np 6 weidera za sobą (pełną) i z 2 razy robiłem i przerywałem z różnych powodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Tłuszcu nieda sie przerobic na mieśnie,najpierw trzeba go spalic a puzniej budowac czysta mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
6 weidera jest slaba, zrob ABS albo poszukaj czegos lepszego na forum

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Tez kiedy sprubowałem tej 6 ale dociągłem tylko do 2 tygodni,ale ona raczej jest na rzezbe a nie na pozbycie sie opony.Te osoby co maja plaski brzuch to jaknajbardziej trafny wybor ale te co maja zatluszczony to raczej niema sensu bo niebeda widoczne miesnie po tkanka tluszczową.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Udzielcie mi informacji

Następny temat

Co brac co zostawic ?

WHEY premium