SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze CARBO ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Witam jakie jest wedgług was najlepsze Carbo?

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kieruj sie ceną i smakiem

ja lubie jabłko Bx
cytryna i pomaracz treca i olimpa
kiwi activii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
W sumie tak to tylko wegle, jeszcze jedno, zazwyczaj po treningu wcinam 100g ryzu przeciec to najzdrowsze wegle i to okolo 70g wegli w porcji 100g ryzu, czy jest sens zastepowac to napojem carbo :) czy pozostac przy starej wersji....przeciez chodzi tu o dostarczenie odpowiedniego skladnika.

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
w miare tanio wychodzi carbo olimpu w folii 20 zł za kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Ja dziś odbieram truskawkę Bx-a, a apropos pytania to moim zdaniem chyba lepsze będą jakieś węgle proste do uzupełnienia glikogenu, zaraz po treningu, więc carbo raczej wskazane, ew. jakieś proste naturalne

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4526
Carbo to rozwiązanie dla wygodnych;P latwiej rozpuscic proszek niz gotowac ryz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
Carbo to rozwiązanie dla wygodnych;P latwiej rozpuscic proszek niz gotowac ryz - chyba nie masz za dzuej wiedzy o tym sprocie jak psizesz ze to tylko sprawa wygody
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Nie porównywałbym carbo z ryżem.. jedno i drugie swoją droga..
Fakt, carbo jest wygodnym rozwiązaniem..
Polecam również lekturę suplementacji okołotreningowej w AD
co do wyboru Carbo właściwie wszystko jedno ja nie trafiłem jeszcze na naprawde dobry smak.. Jak na razie kiwi Vitalmaxa było całkiem, całkiem a cytryna Olimpa podeszła mi dopiero na ładowaniach (mocno słodka)
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4526
widzisz gdzies "tylko"??
pzdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9022
POŻECZKA activii pychota. Teraz mam cytryne olimpa ale nic specjalnego jesli brac pod uwage smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
ja polecam treca, citrone , z woda wchodzi mi naprawde extra, zero zgagi itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sposob konsumcji.

Następny temat

Piroglutaminian argininy?

WHEY premium