SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie hantle dla początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1953
jestemkoksiarzem
zegarsky91
Nie wystarczy długości są od 38-40 cm.

Skoro nie wystarczy to szukać czegoś dłuższego?


Sorry błąd logiczny szyku zdania starczy .
Wszystko przez ten niemiecki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
A, to jak starczy to jutro wracam do domu z dwoma hantlami pod pachą :P
Jak dobrze, że uczę się rosyjskiego a nie niemieckiego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
Wróciłem :P i mam dwa gryfy + w sumie 20kg obciążenia, ale jak narazie to 4kg/hantel zupełnie mi wystarczy :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
No to z hantelkami całkiem nie źle możesz sie już pobawić. Nawet ławeczkę prowizoryczną możesz znaleźć gdzieś Przysiady, martwy, wiosłowania, barki wszystko da sie zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Nie zauważyłem że mało obciażenia no ale duży zakres powtórzen dasz i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
Właśnie czytałem gdzieś o wyciskaniu hantli i już ogarniam prowizoryczną ławeczkę :P
Ale narazie nawet te 10 kg to o wiele za dużo, a w przyszłości jakieś krążki 5ki będe mógł dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Myślę że przysiad dasz radę zrobić z 20kg obciążeniem ;P Stopniowo dokupuj krążki a kiedyś przyjdzie i czas na sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
Ale właśnie przysiadów nie mogę robić - ponieważ w przeszłości miałem poważne problemy z kolanami i lekarz powiedział żebym unikał przysiadów. Dolne partie ciała (nogi :P) trenuję poprzez pływanie i jazdę na rowerze, a także poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe nie obciążające stawów kolanowych. :D

A sztanga fajna sprawa, byłem parę razy na siłowni i miałem okazję skorzystać z tego wynalazku, ale najpierw wolę potrenować hantelkami. Teraz poczytam trochę na temat ćwiczeń przy pomocy tych o to przyrządów, a potem zabiorę się za pierwszy trening

Zmieniony przez - jestemkoksiarzem w dniu 2012-04-17 19:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
No to MC też raczej z głowy. Na długo wyłączony będziesz z treningów tej partii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 636
Raczej mam oszczędzać kolanka, a jeśli już jakieś ćwiczenia to bardzo stopniowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzezbe do oceny

Następny temat

Problem z ćwiczeniami oraz kierunkiem rozwoju

WHEY premium