SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko polecacie do tego zestawu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie wklejamy linkow z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
Ok przepraszam mój błąd ;) ok tzn mogę śmiało zamawiać "HI TEC WHEY C6 2250g + SHAKER +10 Gratis" w cenie 149zł jest to opłacalny zestaw? ogólnie jadł ktoś z was to? jaki smak polecacie z tych truskawka, Ciasto z kremem, Wanilia.

Zmieniony przez - Creatine00 w dniu 2012-01-24 15:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
To dobra cena za dobre białka. I w smaku i w wiarygodności składu. Ja tradycyjnie zawsze wybieram wanilie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
C6- wanilia dobra w smaku z lekkim posmakiem goryczy spowodowanym sporą dawką leucyny, co byś nie wybrał smak będzie dobry.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
Smak wybrałem Ciastko Śmietankowe ^^, więc teraz tylko oczekuje aż paczuszka przyjdzie! i cały komplet będzie się składał następująco x2 ActivLab BCAA XTRA + TEC WHEY C6 2250g i mam puszkę Universal Creatine, która niebawem się pewnie skończy czy na początek to dobry zestaw ;> oraz jak skończę puszke Universal Creatine to, co polecacie jaką kreatynę. Aha i teraz jeszcze tak jak mam to połączyć, jeśli chodzi o bcaa i kreatynę, bo nie mogę tego chyba brać jedno za drugim przed jak i po treningu.. tylko trzeba chyba co najmniej 30-35 min przerwy robić?, czy to nie ma znaczenia i mogę jedno za drugim łykać przed jak i po treningu bo stosowanie białka to będziemy myśleć jak dojdzie ;P Mogę prosić o jakąś mała rozpisek jak to stosować :D Aaa właśnie wracając do mojej kreatyny z Universal ja ją jeszcze zamawiałem w 2011 roku z tym że data zeszła i widać tylko zamazane cyferki jakieś i jest albo 2011 albo 2014 jaką ta kreatyna ma datę ważności zazwyczaj? bo przecież chyba nie rok;> ani kilka miesięcy prawda pomoże mi ktoś to rozgryźć ;>

Zmieniony przez - Creatine00 w dniu 2012-01-24 20:31:34

Zmieniony przez - Creatine00 w dniu 2012-01-24 20:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak masz 500g to spokojnie Ci starczy, mono z rana 5g przed treningiem 1g bcaa na 10kg masy ciała, po treningu banana może dwa i białko i kreatyna, w nietreningowy 5g mono z rana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
Aaa właśnie wracając do mojej kreatyny z Universal ja ją jeszcze zamawiałem w 2011 roku z tym że data zeszła i widać tylko zamazane cyferki jakieś i jest albo 2011 albo 2014 jaką ta kreatyna ma datę ważności zazwyczaj? bo przecież chyba nie rok;> ani kilka miesięcy prawda pomoże mi ktoś to rozgryźć ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2011 może być data produkcji,, ważność kreatyny ponad dwa lata. Jak otworzysz i będzie sypka to ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 520
jest sypka i to bardzo :P no dobrze tzn ostatnie pytanie np przed treningiem jak pójdę rano sobie pobiegać! to brać bcaa + kreatynę razem? czy musi być jakaś przerwa;> tzn że np wstanę o 5 wezmę sobie kreatynę a ok 20-30 min później bcaa i na trening;>

Zmieniony przez - Creatine00 w dniu 2012-01-24 22:01:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory Xpand lepszy ?

Następny temat

Kofeina i jej wpływ na trening siłowy

WHEY premium