SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko po treningu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402433
chodziło mi o cenę a nie o czas w ile zjesz to białko,
bo kupujac np.ok. 1kg zapłacisz 65 zł a kupujac takie samo białko 2kg zapłacisz 105zł.

a białko bierzesz wtedy kiedy ci go brakuje, inne suple tu nie przeszkadzaja,

a co do Twojego cyklu to na aminokwasach cykli sie nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402433
Zmieniony przez - wincol w dniu 2011-03-01 12:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
tzn wiesz generalnie miało to wyglądać tak ,że ćwicze i kopie sie po czołach (piłka) i było to na wzmocnienie ,do tego dochodziła jeszcze szkola i byłem nieźle za***any..
Ale w obecnej sytuacji kiedy mam kontuzje i chce sie skupić na siłowni to przeciez zjem to,bo nie wyrzuce.
A teraz konkretnie co masz na myśli ? mam 120zł na 2kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402433
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
To kup sobie jakiś dobry matrix.

O równym i długim czasie wchłaniania.

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Kuźwa coraz lepsze porady od "specjalistów" po 38 w łapie Laktoza jest cukrem, który jest bardzo słabo wykorzystywany jak źródło energii. 5-10g laktozy nie jest równe np. 5-10g maltodeksrtyny . Z resztą dziwne, że przed zawodami ZAWSZE odstawia się produkty mleczne, właśnie ze względu na laktozę. Kolega pisał, że zależy mu na "suchym mięśniu", prawda?

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ale ja Cię prosiłem o rzeczowe wyjaśnienie, a nie luźną rozmowę na podwórku, czy kolejne pytania.

Jako profesjonalista i zawodnik (którego wciąż próbujesz zgrywać) prócz rzucania słów na wiatr powinieneś jeszcze umieć je uargumentować, bez posługiwania się nieumiejętną retoryką "a bo wtedy to coś tam..."

Więc po raz kolejny Cię proszę wyjaśnij mi w jak znaczący sposób wpłynie ogromna ilość 5g laktozy pochodząca z wpc na skuteczność zbilansowanej diety, oraz jak kolosalnie może się to przełożyć na budowanie czystej masy mięśniowej.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-03-01 14:53:13

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Dokładnie tak czysty mięsień mnie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
A jaki miałaby wpływ łyżeczka sacharozy w sypanej do porannej kawy?
To szczegóły budują całość. Podam Ci przykład. W zeszłym roku robiłem redukcję przez 8 tygodni. W celu zaoszczędzenia odrobiny pieniędzy zamieniłem 200g kurczaka na 200g twarogu chudego. Niby nic 5-10g laktozy (robiłem rotację węglowodanami). W ciągu dwóch dni skóra zaczęła się robić grubsza.
Napisałem CI z resztą jak laktoza jest "traktowana" w ludzkim ciele.
Nie, nie jestem zawodnikiem. Dopiero szykuję się do pierwszych zawodów dla twojej wiadomości.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
moze nie tyle laktoza sie do tego przyczynila, ktora przez wiekszosc doroslych nie jest trawiona.
Tylko ogolnie nabial tak dzila na niektore osoby, ze zatrzymuja wode pod skorna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO Shotgun po obiedzie

Następny temat

suplementy do 3 miesięcznego treningu

WHEY premium