SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko po treningu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
3 razy dziennie zgodnie z dawkowaniem producenta - ale po co? Nic nie zastąpi normalnego pożywienia, a to z tego co piszesz będzie w porządku.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Racja, ale i tak lepszy będzie w tym momencie izolat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na tym poziomie to zbędne podziały (tym bardziej przy tym budżecie). Masz jedynie dostarczać organizmowi budulec niezbędny do 'rozwoju', a czy to będzie izolat czy wpc jak już pisał wincol Ty nie odczujesz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
oK rozumiem. A powiedz mi jeszcze w jakiej dawce przyjmowac to białko ? I czy tylko w dni treningowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przeczytaj ponownie, ze zrozumieniem mój ostatni post z poprzedniej strony.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
Ku Twojemu zdziwieniu rozumiem co tam jest napisane, ale nie jest to w pełni zadowalająca mnie odpowiedz. Dieta to priorytet wiem, ale jakaś dawke musze przyjmować ,prawda ? Skoro tak piszesz to skąd by producenci wiedzieli ile mają brać ludzie danego supla skoro każdy ma inna diete.. ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Kutricz, producent jakąś dawkę do spożycia musi wyznaczyć, Ty nie musisz się nią kierować. Białko stosuje się jako zastępca posiłku białkowego o danej porze. Zastępuje ono kurczaka czy ser biały.
Można je też stosować po treningu bezpośrednio i tutaj widziałbym 0,3-0,4 g białka na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247
I takiej odpowiedzi oczekiwałem, jasno, czysto i klarownie.
Dzięki Eltoro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
"Nie ma co popadać w paranoje" Uwielbiam takie teksty. Tak samo jest z tymi, którzy mówią: "jedno piwko nie zaszkodzi", "to tylko jeden pączek", "to tylko jeden dzień opuszczony w treningu", "to tylko jedna sesja areobowa" i koniec końców wyglądają jak byle co.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Proszę wytłumacz mi rzeczowo w jaki sposób diametralnie wpłynie powiedzmy te 5-10g laktozy czyli cukru mlecznego na całokształt przestrzeganego racjonalnego odżywiania.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO Shotgun po obiedzie

Następny temat

suplementy do 3 miesięcznego treningu

WHEY premium